Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nový začátek

03.01.2016Ne 10:00 - 12:45

Seminář s prodlouženou lekcí hatha jógy, ve které se zaměříme nejen na dobrý start, ale také na to jak si udržet odhodlání, sílu vůle a entusiasmus po celý rok.

Tematicky budou zařazeny techniky na podporu imunity a trávení po svátcích, zkrátka podpoříme náš vnitřní oheň.

Tradiční hatha jóga vychází z tantrických principů práce s energií a čakrami. Lekce jsou určeny nejen těm, kteří chtějí prohloubit svou jógovou praxi, ale i pro ty, kteří s jógou teprve začínají. Cvičení probíhá v pomalejším meditativním tempu se zaměřením na delší držení asán (pozic) a práci s našimi energetickými centry (čakrami); je jemné a zaměřené více na vnitřní svět. Delší výdrže vedou k hlubší „práci“ v našem fyzickém těle (ať už jde o pohybový aparát nebo např. hormonální systém), uvolňují se také fascie, ve kterých máme uloženo mnoho informací – tělesných vzpomínek a emocí. Tímto uvolněním můžeme podpořit naši vitalitu, kreativitu, otevírat naše srdce, tvořit v sobě více sebe-vědomí, učit se umění intuice či kontroly naší vlastní mysli.

Během praxe si vysvětlíme i účinky jednotlivých ásan (pozic), cvičení oživíme tématickými hudebními meditacemi a na závěr úžasně zrelaxujeme tělo i mysl při hluboké relaxaci s technikou jóga nidra.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Volfová
Poznámka k ceně:studenti, mateřská a důchodci: 350 Kč
450 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám