Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Novoroční meditace v bílém

11.01.2015Ne 9:30 - 14:30

Bílá barva je symbolem nevinnosti  a čistoty.
Oblékněme se tedy do bílé barvy, abychom podpořili záměr zbavit se všech těžkých emocí, křivd, vin a neodpuštění, které cítíme ke svým blízkým či sami k sobě.
Bílá také nese energii stability. Pomůže nám zakotvit naši snahu o odpuštění, která je základem  přijetí všech našich blízkých a sebe samotných.
V SRDCI nám pak zůstává jen LÁSKA, která nám promítá vlastní SEBELÁSKU.

  • meditace: praktické mentální cvičení a praxe bdělé pozornosti, které pomohou jemně se vyrovnávat s těžkými emocemi, způsobenými nevědomě okopírovanými vzorci chování od našich rodičů a předků. Bdělá pozornost, schopnost vnímat přítomný okamžik, pomůže rozlišit a uvědomit si, co není naše a co nás vrací zpět a najít v sobě to originální, osobité a jedinečné, abychom to v novém roce proměnili v realitu. (120 min)
  • horoskop: jelikož si v životě neseme nejvíce zatížení právě z rodiny, budeme se v osobním horoskopu věnovat Slunci a Luně. Slunce představuje otce a princip rozhodnosti, síly a tvořivosti v nás. Luna představuje matku a pečující princip, emocionalitu a naší přizpůsobivost.
    Podle postavení Slunce a Luny v horoskopu se dá určit, jak máme vyladěnou mužsko-ženskou složku v nás a tato “nálada” se promítá do našich vztahů.  Vidíme soulad nebo nesoulad mezi naší vůlí, aktivitou a naší emocionalitou, pocity, dokážeme tedy vidět, jestli a jak se dokážeme stresovat sami ze sebe. Vidíme, jak jsme vnímali své rodiče a co jsme si od nich převzali, bez ohledu na to, jací skutečně byli. Dobrá zpráva je, že ať je vztah Slunce a Luny jakýkoliv, lze se osvobodit od převzatých vzorců a nahradit je svými vlastními. (10–15 min)
  • mandaly: společné kreslení mandal, podle kterých si lépe uvědomíte svůj temperament, o kterém se dozvíte zajímavé informace (30 – 60 min – záleží na vaší tvořivosti)

Další informace

Studio:Studio Beyond (3)
Instruktoři:
  • Jana Kopecká, Eva Kaiserová a Marie Nová
Podmínky rezervace:Rezervace: info@studiobeyond. cz, tel. 777 793 379
Poznámka k ceně:Cena: 550,- Kč pro členy /600,- pro nečleny ( bez horoskopu cena 300,-Kč/350,-Kč)
550 
Zpět na vyhledávání

neděle 11. 1.  2015 ●  od 9:30 do 11:30 (meditace)
●  od 10:30
(30 – 60 minut kreslení mandal dle vaší tvořivosti)

Předpokládaný čas délky celého meditačního balíčku je 3 – 5 hod.  Záleží na počtu přihlášených lidí na výklad horoskopu…. min. počet 6 lidí, max. počet 20 lidí.

  • Rezervujte si místo na jana@studiobeyond.cz, platba v hotovosti na recepci studia.
  • Pro vypracování horoskopu je nutné dát k dispozici datum, čas a místo narození nejpozději do 5.1.2015 !
  • Prosím přijďte naladěni (oblečeni) do bílé barvyWink

Další detaily zde.Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám