Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Novoroční dýchánek

28.01.2017So 10:00 - 17:30

Novoroční čas byl měl být časem zastavení a ztišení. V tom může být velmi  nápomocný náš dech, proto jsme připravili seminář zaměřený právě na něj. Zároveň jako pomůcku pro ty, kdo potřebují novoroční shon “rozdýchat”.

V rámci našeho klidně plynoucího setkání budeme svůj dech pozorovat, zkoumat a otevírat mu cestu tak, aby mohl volně proudit. Využijeme k tomu různých “dechnik” od koncentrace přes hasta mudry (specifické pozice prstů) až k jednoduchým pozicím.

Celé uvolňující a povznášející setkání zakončíme krátkým ztišením a zastavením. A možná dojde i na nějaké novoroční překvapení.

Martin se józe věnuje řadu let. Propadl jí natolik, až ho zapřísáhlého pecivála vytáhla do Indie, kde třikrát strávil delší studijní pobyt v jihoindickém Mysore. Ze začátku Martin propadl dynamickému cvičení power a ashtanga vinyasa jógy., avšak postupně rozšířil svou praxi i o „jemnější“ hatha jógu. Spíše ze zvědavosti zkusil také léčebně-meditativní sufijskou jógu, pobyty ve tmě a jiné techniky sebepoznávání. Svoje zkušenosti Martin bere jako inspiraci do svého cvičení. Uvedené přístupy volně kombinuje v závislosti na okolnostech a složení skupiny, kterou vede. Jeho záměrem je, aby si „zacvičil každý“. Svoje vědomosti se Martin snaží stále prohlubovat a dívá se i mimo jógové kruhy.

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Martin Wagengnecht
590 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám