Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Navaratri aneb Devět nocí Bohyně

16.10. - 21.10.2020Pá 18:00 - St 15:00

Dle písem Jógy a Ajurvedy svátku Navaratri spolupobudeme pět nocí a dní v srdci lesa, abychom se znovu naladily na hlubší, více pravdivější části sebe sama.
Začneme tím, že vás naučíme a sami si vyzkoušíte terapeutické techniky zaměřené na odlehčení od emočních břemen…techniky, které během našich omlazujících seminářů učíme jsou velmi snadno proveditelné doma. Naše retreaty vedou k tomu abyste se naučila, jak nejlépe, nejefektivněji a kdy o sebe /své děti, rodinu, celou svou komunitu/ v klidu svého domova, či kdekoli jinde – pečovat.
Dozvíte se co je Navaratri a kdy a jak se můžete doma nejlépe občerstvit, odhodit pár let a vykročit do nového ročního období znovuzrozená, zdravá a dobře naladěná.
Naučíte se, jak si velmi snadno sestavit jídelníček dle vašich možností tak, aby jste nehladověla, ale přesto se i se stravou mohla hluboce pročistit a odlehčit.
Zažijete, jak posílit a obnovit svůj oheń a to v trávícím traktu, ve vašich očích, v srdci a na duchu, tak aby vaše tělo, vize a celkově život byl plný síly a vášně.
Zaměříme se tentokráte na Ajurvédskou procedůru Nasja, která je velmi snadnou terapií na pročištění dutin…je ještě další způsob, jak použít tuto terapii ještě hlouběji a očistit tak nervovou soustavu od toxínů a svůj systém od emočních a nervových břemen.
Denní pečování o svou plet’, kůži i vlasy, vonné masti, masky a balzámy s esnecemi Květinových Královen od Amritam.
Skrze jógu a meditaci se budete nořit do krás a hlubin svého nitra.
Čeká vás taky oslava ve jménu krásy a kakaa……
Retreaty jsou pro ženy všech věkových kategorií. V minulosti se účastnila i miminka, i ženy 60plus. Retreat ale pro děti není, ale je způsob, jak se můžete přidat, pokud budou děti s vámi.
Více na www.kamilabrenkova.cz

Další informace

Studio:Sklenářka, centrum meditace a přírodního učení
Instruktoři:
  • kamila brenková, tereza dlabalová
Podmínky rezervace:Přihlášku se jménem a telefoním číslem pošlete prosím na email kamila.kailash@gmail.com, kde dostanete další informace. Číslo účtu pro platbu zálohy: 1687542010/3030 (do poznámky vložte prosím své jméno a jako variabilní symbol své tel. číslo).
Poznámka k ceně:7900 Kč na 5 dnů - záloha 3250 Kč, Early Bird cena do 16.9. - 7400 Kč


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám