Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nastartuj se s jin jang jógou

06.01. - 06.01.2018Ne 9:30 - So 13:30

Zveme vás na novoroční workshop, kde společně vytvoříme prostor pro ujasnění si našeho záměru pro další období. Obrátíme se do našeho vnitřního světa a zkusíme ho společně prozkoumat.

V první části projdeme hlubokou relaxací a vplujeme do jin jógy vodního elementu, podpoříme naši esenci, základ, ze kterého se vše rodí a tvoří.

Po přestávce bude následovat krátká meditace se sankalpou, stanovením záměru, kam bude naše energie putovat, kde a jak se budeme realizovat. Energii poté rozproudíme vědomou vinjásou s terapeutickými prvky a naše setkání zakončíme étericky provoněnou šavásanou.

Workshop je vhodný pro všechny, již praktikující i nováčky, těhotné po předchozí domluvě.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

AKTUALITY
Pro aktuální informace sledujte facebookovou událost.

Těšíme se na vás!

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Dagmar Vaďurová
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Rezervace: https://yogakarlin.cz/nabidka/nastartuj-se-s-jin-jang-jogou/
Poznámka k ceně:Při vstupu na Multisportku vám vrátíme 100 Kč.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám