Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Nastartuj se s jin jang jógou

06.01.2019Ne 9:30 - 13:30

Zveme vás na novoroční workshop s Dasa Vadurova, kde společně vytvoříme prostor pro ujasnění si našeho záměru pro další období. Obrátíme se do našeho vnitřního světa a zkusíme ho společně prozkoumat.
V první části projdeme hlubokou relaxací a vplujeme do jin jógy vodního elementu, podpoříme naši esenci, základ, ze kterého se vše rodí a tvoří.

Po přestávce bude následovat krátká meditace se sankalpou, stanovením záměru, kam bude naše energie putovat, kde a jak se budeme realizovat. Energii poté rozproudíme vědomou vinjásou s terapeutickými prvky a naše setkání zakončíme étericky provoněnou šavásanou.

Workshop je vhodný pro všechny, již praktikující i nováčky, těhotné po předchozí domluvě.

O LEKTORCE – DAGMAR VAĎUROVÁ
Instruktorka jógy a meditace, jógová terapeutka. Dáša chápe jógu jako prostředek sebepoznání, dokonalé zrcadlo, bezpečný přístav ve vibrujícím oceánu vnitřního i vnějšího světa, psycho-spirituální systém. Představí Vám, jak smysluplně a prakticky propojit práci s tělem a meditaci. Jak nahlédnout do nitra, pozorovat, dovolit si prožívat, unést emoce, uzdravovat tělo a sebe.

PLATBA A REZERVACE
Potvrďte svou účast zaplacením celé částky na účet 2701159443 / 2010. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo. Při vstupu na Multisportku vám vrátíme 100 Kč. V případě příchodu bez přihlášení a platby předem je příplatek 100 Kč.

STORNO PODMÍNKY
Pokud jste zaregistrovaní a provedli jste platbu, na workshop se však nemůže dostavit a řádně se neomluvíte nejpozději 14 dní před dnem konání, je nevratná celá zaplacená částka. Své místo však lze vždy převést na jinou osobou.

Workshop se uskuteční při minimálním počtu 9 účastníků.

Budeme se těšit na setkání s Vámi.

Další informace

Studio:yogakarlin
Poznámka k ceně:https://yogakarlin.cz/nabidka/nastartuj-se-s-jin-jang-jogou/?fbclid=IwAR0GB73rUMna77kVpvQWpSFMeBOk0PriVXuqnG4zdYNFopxGe7lz18gEUyY


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám