Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Na(d) vlastní kůži

24.09.2016So 10:00 - 13:00

Možná jste to už sami pocítili při jógové praxi. A možná jste o tom zatím jen četli v článcích o kvantové fyzice nebo v textech východních filosofií. O čem?

Tvoříme si svým přesvědčením svět z okamžiku na okamžik? Platí, že jaká je vibrační úroveň našeho vědomí (otevřenosti a prostupnosti mysli), taková je naše celková energie a zdraví? Můžeme tuto energii generovat a transformovat, dokážeme (se) energií léčit?

Přijďte si to vyzkoušet na, pod i nad vlastní kůži: Základy práce s energií. Energetické očisty a ochrany. Aktivace energetického systému těla, jeho uvolnění, zprůchodnění a posílení. Samoléčba energií vědomí. Žití  a spolutvoření energetického hologramu vesmíru.

Půjdeme ze směru hinduistické jógy, přes jednoduché ásany, krije, bandhy, mudry a mantry. A půjdeme i ze směru taoistického čchi kungu, přes základní pozice, cviky a vizualizace. Oba systémy se buď jak buď prolínají v koruně rozšířených stavů vědomí, kde je možné přesně to, co si dovolíme.

Jsme to, čemu věříme srdcem.

 

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  • Petr Prána Ulrych
Podmínky rezervace:PLATBA A REZERVACE: Potvrďte svou účast zaplacením zálohy 50% z ceny na účet 86-6791380237/0100. Do poznámky uveďte CELÉ JMÉNO_NAD_VLASTNI_KUZI + rezervujte si místo v našem rezervačním systému. Zbytek ceny se doplácí v den akce ve studiu.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám