Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Naam joga Master Class s Dr. Levrym

17.08. - 01.01.1970

Jedinečné setkání se zakladatelem Naam jogy a Mistrem Univerzální Kabaly jakým je Dr. Joseph Michael Levry nás čeká ve formě Master Class – kde se budeme mít možnost naučit dávné a dříve tajné techniky a vědomosti, které tvoří nedílnou součást Naam jogy, včetně tajemství zdraví, prosperity, poznání a duchovní evoluce, které nejsou učené na normálních hodinách Naam jogy.

Setkani s Dr. Levrym je opravdu uzasny, casto zivot menici zazitek a je opravdu velikym pozehnanim, ze se podarilo domluvit jeho navstevu v Praze, specialne jak se blizime ke konci roku 2012, kdy na vsech urovnich probiha boj svetla a temnoty, je toto jedinecna prilezitost k ziskani obrovskeho mnozstvi svetla a lasky, ktere nas prenasi pres jakakoliv uskali, strachy a nejistoty, v kterych se v teto tranzitni dobe nekdy muzeme nachazet. odpovedi na jakekoli prekazky a tezkosti je totiz vzdy svetlo a toto je opravdu uzasna prilezitost, jak rozptylit jakekoli pochybnosti a na vlnach svetla a lasky se prenest pres konec roku 2012 do krasne zarici budoucnosti.

Sebou si prosim vezměte podložku na cvičení a pohodlné oblečení. K dispozici budou na sezení i židle, ale jedná se především o praktickou výuku.

Seminář bude se simultálním překladem do češtiny.

Další informacePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám