Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

MYSORE ASHTANGA YOGA PRAHA

10.09. - 31.07.2019Po 7:00 - St 9:00

 

MYSORE ASHTANGA JÓGA

Zveme vás na jógové lekce předávané v tradici učení Pattabhi Joise. Jedná se o ucelený jógový systém odvolávající se k osmistupňovému pojetí jógy prezentované v Pataňdžaliho jógasútře.
Lekce jsou otevřeny pro každého, kdo má zájem začít budovat vlastní jógovou praxi anebo rozvinout praxi stávající. Přijít může úplný začátečník, který se naučí pozdravy slunce a vykročí tak na vlastní cestu jógové praxe.

Praxe jógových ásan probíhá v podobě plynule navazujících pozic spojených s dechem. Pokud se na lekci dostaví začátečník bude se mu učitel věnovat dle jeho aktuálních potřeb a možností a v souladu s jeho aktuálním zdravotním stavem.

Pokročilí studenti provádí svou vlastní jógovou praxi odpovídající úrovni jejich pokročilosti a využívají přítomnosti učitele, který jim pomáhá s jejich rozvojem. Začátečník, ale i pokročilí studenti cvičí ve vlastním tempu a nejsou nuceni přizpůsobovat se průměru skupiny, ale naopak jsou vedeni k prožitku vlastní jógové praxe, tady a teď. Všichni dohromady pak zažívají mimořádný pocit souznění a příjemnou atmosféru, která je nedílnou součástí lekcí vedených ve stylu Mysore.

DROP IN 260 CZK

První hodina zdarma a deset za 1800 CZK!
Dva až tři učitelé na hodině!

Další informace

Studio:Spirit Space Jóga Studio (0)
Instruktoři:
  • Petr Cieluch, Pavel Porada, Denisa Baumgartner
Podmínky rezervace:https://spiritspacestudio.isportsystem.cz
Poznámka k ceně:Cena za 1 lekci 260 Kč, za 5 lekcí 1000 Kč, 10 lekcí + 1 zdarma 1800 Kč, 2000 Kč Unlimited monthly membership
200 
Zpět na vyhledávání

Každý pracovní den od 7:00 do 9:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám