Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Motivační pobyt s yogou na ostrově Ischia

25.05. - 01.06.2018Pá 18:00 - Pá 12:00

MŮŽEŠ VŠE, CO CHCEŠ

INSPIRATIVNĚ MOTIVAČNÍ TÝDENNÍ POBYT S KATY YAKSHA (autorkou inspirativní příručky Můžeš vše, co chceš) A ŠÁRKOU SOUDKOVOU (jin yoga, hatha yoga, vinyasa, meditace)

„Hostina pro vaše srdce, rozletová dráha pro vaší duši, oáza pro vaše tělo.“

Propojení inspirativně motivačního workshopu s blahodárně působící yogou – mysli, duše a těla – v autentickém prostředí malého jihoitalského ostrůvku Ischia známého svými léčivými termálními prameny, za doprovodu báječné čerstvé kuchyně, v blízkosti moře, v náruči zeleně a s nekonečně modrou oblohou nad hlavou.

Zpátky se vrátíte nejen opálení a nadopovaní středomořským sluncem a italskými úsměvy, ale vrátíte se sami jako rozzářená slunce, rozjasnění vaší autentickou energií a s probuzeným vědomím, že každý okamžik za to stojí, a že je jen na vás, jaký si ho uděláte a jak moc se v životě budete smát a zářit zdravím.

V celém společném týdnu půjde hlavně o to napojit se na svůj vnitřní hlas, rozpomenout se na přirozenou radost ze života a získat kuráž řídit se svým srdcem, svou intuicí, být sám sebou a nebát se dělat rozhodnutí podle vnitřního vedení.

Šárka se postará o yogové pohlazení, rozproudění a zvnitřnění. A Katy vás svým inspirativním povídáním doslova napumpuje motivací vzít život do svých rukou a začít se v něm pořádně bavit a také poradí, jak sami sebe ve chvílích nejistoty a obav dopovat, aby v nás kuráž jít svou vlastní cestou a stát se opravdovým člověkem nikdy nevyhasla.

PROGRAM:
2x denně yoga a meditace se Šárkou 1- 1,5 hod (5 dní)
1x denně motivační workshop s Katy 1, 5 – 2 hod (5 dní)
v den příjezdu vzájemné přivítání a nalazení
poslední večer společné ukončení a oslava rozprouděné radosti ze života

MŮŽETE SE TĚŠIT NA:
– ranní lekce vinyasy a večerní jin yogy, které se nádherně doplňují svým rytmem. Vinyasa vás rozproudí, jin yoga zvnitřní, a zároveň obojí pomáhá propojit se hlouběji se svým autentickým já, naladit se na svůj vnitřní hlas
– laskavé meditace
– cvičit budeme buď v zelené zahradě provoněné omamnou ostrovní flórou a nebo na terase s výhledem na moře a západ slunce a také možná na pláži
– autentické metody Katy, které ve vás jednak rozproudí chuť začít si se životem hrát, kuráž neváhat a jít svou cestou a hlavně vás napojí na nemizící pocit pohody a vyčarují úsměv na tváři i na duši
– budeme tančit, možná i zpívat, možná dělat kotrmelce na pláži a další blázniviny, jednoduše uvolníme naše dětské duše na světlo, pustíme je na svobodu, ať nás mohou radostnou cestou plnou pohody, dobré nálady a pravdy dovést k čemukoliv, po čem ze srdce toužíme
– v rámci pobytu budete mít celou dobu možnost využívat hotelové termální bazény jako doplňující léčivou a relaxační terapii

TERMÍN:
25. 5. – 1. 6. 2018, 7 nocí pobytu

CENA:
Euro 400,00 na osobu zahrnuje:
– ubytování 7 nocí s polopenzí
– inspirativní workshop a lekce yogy dle programu
– využívání bazénů a zázemí hotelu viz. popis ubytování
– delegátské služby v českém jazyce (informační schůzka, info materiál, slevenky do termálních parků, nabídka skupinových výletů s čj průvodcem)

Konání je podmíněné min. účastí 12 osob (max 20 osob). Doporučujeme uzavřít pojištění proti storno.
V místě se hradí pobytová taxa euro 2,00 os/noc.

DOPRAVA:
Euro 285,00-320,00 na osobu zahrnuje:
Letecky nízkonákladovou leteckou společností z Prahy a Vídně.
Let Praha/ Neapol 25/05/2018, 9:10/11:15h; Neapol/Praha 01/06/2018, 6:30/8:40h
Let Vídeň/ Neapol 25/05/2018, 10:45/12:30; Neapol/Praha 01/06/2018, 8:05/10:00h
Skupinový transfer (trajektem) z letiště na hotel a zpět.
Zavazadlo 15kg k odbavení
Cena se mění v závislosti na ceně letenky, čím dříve se objedná, tím nižší cena.
Případně je možné si zajistit vlastní dopravu.

UBYTOVÁNÍ:
Ve dvoulůžkových pokojích v hotelu MARECO 3* Forio www.marecoresort.it
Hotel se nachází v klidném prostředí 80m od moře a cca 200m od písečné pláže Chiaia. Další písečná pláž San Francesco je od hotelu cca 350m. Vzdálenost od historického městečka Forio je cca 800m příjemnou promenádou kolem moře. V okolí hotelu jsou placené i volné plážové úseky, restaurace, minimarket.
Hotel disponuje 35 pokoji, ubytování je rezervované v pokojích standard s teráskou. Za příplatek jsou možné pokoje s výhledem na moře a balkónkem nebo pokoje s výhledem na moře a oknem. Všechny pokoje mají vlastní příslušenství, TV, trezor, klimatizaci (15/6-15/9), topení, minibar, Wi-fi zdarma. Na vyžádání tří a čtyřlůžkové pokoje.
Stravování je zajištěno formou POLOPENZE: snídaně formou bufetu (ovoce, crossaint, výběr pečiva, marmelády, sýry, uzeniny, jogurt, džusy, káva, cappuccino…), večeře jsou servírované s výběrem ze tří prvních a tří druhých chodů, bufetový stůl se zeleninou a přílohami, ovoce nebo dezert.
Strava vhodná i pro vegetariány a na vyžádání pro vegany. Možné objednat na terase malý oběd (snack) za euro 8,00 na osobu.
K dispozici vnitřní teplý bazén 31-32°C s kaskádou a hydromasáží (vemte si s sebou koupací čepičku), venkovní minerální o venkonvní teplotě, snack-bar, terasy s lehátky a panoramatickým výhledem na moře a rozkvetlá zahrada.

CO S SEBOU:
Yogamatku, pohodlné oblečení a odhodlání začít se se životem od srdce smát

REZERVACE & INFO K POBYTU A DOPRAVĚ:
Vaše objednávky posílejte na mailové adresy:

marti@lostar.it, hani@lostar.it

telefon pevná linka: 0039081987224

Pro závazné rezervace do mailu uvádějte:
jméno a příjmení, datum narození, rodné číslo, adresu (případně fakturační adresu), tel. kontakt.
Obratem Vám zašleme vyplněnou smlouvu ke kontrole, smluvní podmínky a platební instrukce. Platba na eurový účet, doporučujeme úhradu formou Sepo.

Organizaci pobytu zajišťuje cestovní kancelář Lostar viaggi della Mytravelling s.n.c. di Stalova e Lobikova, plátce pojištění proti úpadku platném v rámci EU.
Martina a Hanka Lostar Viaggi www.lostar.it
Adresa: Via Cardinale Lavitrano, 34 – 80075 Forio (Na) Italia

PÁR SLOV O NÁS:
Je nás dohromady víc, co sdílejí společnou myšlenku a každý má tak stoprocentně prostor na to, co umí nejlíp a co přinese největší užitek ostatním.

Katy – lifecoach a autorka inspirativní literatury. Miluje život na ostrovech a pravdivý přístup k životu. Na ostrov Ischia dorazila před 3 roky původně na jeden týden, najít své zatoulané já a proměnit v realitu další velký sen o tom, že se stane inspirativní spisovatelkou. Sen se plní, svou duši našla a spolu s ní mnohem víc.
Kromě jiného i Martinu a Hanku, dvě Češky, které na ostrově žijí už víc jak 20 let a původně na něj dorazily na neurčito, pracovat pro cestovní kancelář. Před 8 lety skočily do svého snu a otevřely na Ischii vlastní cestovní kancelář pro české klienty. Svou práci dělají srdcem a jsou otevřené novým obzorům. Jméno jejich kanceláře je Lostar a postarají se o celou organizaci.
Šárka je také Češka. Žije v Izraeli a její srdcovou záležitostí i „pracovní“ náplní je yoga (jin, hatha, vinyasa, meditace) a další metody pomáhající napojit se na hlas srdce, získat přátelský vztah sami k sobě, svému tělu i prožívání. Organizuje yogové retreaty na různých místech naší krásné země a s Katy se „náhodou“ setkaly před 2 roky na jednom ze Šárky workshopů v Českých Budějovicích.
Už tehdy vznikl nápad spojit jednou, až uzraje čas, své cesty v nějakém společném projektu. Protože naše „snaha“ míří tím samým směrem.
A to, pomoci dalším lidem najít cestu zpátky sami k sobě. Začít se mít rádi už teď. Takoví, jací jsme a krok za krokem se ubírat cestou, kterou cítíme ze srdce. Nebát se snít a za sny jít. Pro radost své duše i pro radost ostatních.

Těšíme se na společně strávené chvíle radosti, kterou budeme slavit v každém okamžiku, a kterou si s sebou odvezete domů, a která vám zůstane i potom, co vaše opálení vybledne.
Protože tahle radost, když si to dovolíte, je a zůstane vaše. Už navždycky.

VÍCE O NÁS:
Katy Yaksha
www.katyyaksha.com
Facebooková stránka Katy Yaksha

Šárka Soudková
www.yogaharmony.cz

PÁR SLOV O ISCHII:

Ischia je vulkanický ostrov v Neapolském zálivu obklopený Tyrhenským mořem, často přezdívaný jako „zelený ostrov“. Snoubí se na něm spousta zajímavých a zároveň užitečných možností: TERMÁLNÍ PRAMENY – vhodné pro léčení pohybového ústrojí nebo jen pro příjemné prohřátí těla a navození pocitu absolutního relaxu; MOŘE – azurové barvy a písečné pláže; PŘÍRODA – vyzývající k relaxačním procházkám exotickými zahradami nebo trekingové výšlapy do hor; HISTORIE – výlety po ostrově i do nejbližšího okolí; ENOGASTROMIE – staletá historie vinařství a nejlepší italská kuchyně umocněná místními zvyky a dary z moře a místních políček. Stačí jen poznat a ochutnat….

MOŽNOSTI VÝLETŮ:
*Okružní jízda kolem ostrova Ischia autobusem CENA: 20€
*KOUPACÍ VÝLET – LODIČKA CENA: 55€
* PROCIDA CENA: 38€
*FOLKLÓRNÍ VEČÍREK v restauraci ZiCarmela CENA: 25€
* pramen NITRODI a OBĚD ve VINNÉM SKLÍPKU CENA: 40€
*ARAGONSKÝ HRAD CENA: 15€
*možnost návštěvy některého TERMÁLNÍHO PARKU: EXOTICKÉ ZAHRADY U MOŘE S AŽ 20 TERMÁLNÍMI BAZÉNY, HYDROMASÁŽEMI, KASKÁDAMI, PŘÍRODNÍMI SAUNAMI

Další informace

Studio:
Instruktoři:
  • Šárka Soudková, Katy Yaksha
Podmínky rezervace:REZERVACE & INFO K POBYTU A DOPRAVĚ: Vaše objednávky posílejte na mailové adresy: marti@lostar.it, hani@lostar.it telefon pevná linka: 0039081987224 Pro závazné rezervace do mailu uvádějte: jméno a příjmení, datum narození, rodné číslo, adresu (případně fakturační adresu), tel. kontakt. Obratem Vám zašleme vyplněnou smlouvu ke kontrole, smluvní podmínky a platební instrukce. Platba na eurový účet, doporučujeme úhradu formou Sepo. Organizaci pobytu zajišťuje cestovní kancelář Lostar viaggi della Mytravelling s.n.c. di Stalova e Lobikova, plátce pojištění proti úpadku platném v rámci EU. Martina a Hanka Lostar Viaggi www.lostar.it Adresa: Via Cardinale Lavitrano, 34 – 80075 Forio (Na) Italia

PROGRAM:
2x denně yoga a meditace se Šárkou 1- 1,5 hod (5 dní)
1x denně motivační workshop s Katy 1, 5 – 2 hod (5 dní)
v den příjezdu vzájemné přivítání a nalazení
poslední večer společné ukončení a oslava rozprouděné radosti ze života

MŮŽETE SE TĚŠIT NA:
– ranní lekce vinyasy a večerní jin yogy, které se nádherně doplňují svým rytmem. Vinyasa vás rozproudí, jin yoga zvnitřní, a zároveň obojí pomáhá propojit se hlouběji se svým autentickým já, naladit se na svůj vnitřní hlas
– laskavé meditace
– cvičit budeme buď v zelené zahradě provoněné omamnou ostrovní flórou a nebo na terase s výhledem na moře a západ slunce a také možná na pláži
– autentické metody Katy, které ve vás jednak rozproudí chuť začít si se životem hrát, kuráž neváhat a jít svou cestou a hlavně vás napojí na nemizící pocit pohody a vyčarují úsměv na tváři i na duši
– budeme tančit, možná i zpívat, možná dělat kotrmelce na pláži a další blázniviny, jednoduše uvolníme naše dětské duše na světlo, pustíme je na svobodu, ať nás mohou radostnou cestou plnou pohody, dobré nálady a pravdy dovést k čemukoliv, po čem ze srdce toužíme
– v rámci pobytu budete mít celou dobu možnost využívat hotelové termální bazény jako doplňující léčivou a relaxační terapiiPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám