Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mohendžodáro Tantra jóga pro ženy

19.11.2016So 9:30 - 12:30

Workshop- Vnitřní zrak-podpora intuice- žena Kněžka -žena Čarodějnice

Existují tajná tantrická cvičení  pouze pro pro ženy ,která nesmí muž vidět. Tantra jóga pro ženy velice příznivě ovlivňuje zdraví ženy, její vitalitu a krásu. Rozvíjí stav, kterému říkáme Vnitřní žena.

Mohendžodáro je tajemné,zkrášlující a omlazující cvičení,které je určeno ženám všech věkových kategorií. Aktivuje energii pánevního dna a skrze ženské orgány a srdce ji rozvádí do celého těla,které pak posiluje a harmonizuje.

Je to ucelený systém tantrické jogy výhradně pro ženy,který vychází z moudré tradice tantry. Nositelkou tohoto umění v Evropě je Mudr. Monika Síčová.

Učinky Mohendžodáro:

Zmenšení problémů s bolestivou menstruací a inkontinencí,posílení svalů pánevního dna,navrácení pružnosti a prokrvení,zmenšení rizika opakovaných zánětů a výtoků. Rozvádění energie do celého těla.Odbourávání  bloků na těle i na duši.

Při pravidelném cvičení budete mít-jemnější plet, pevnější prsa, ploché bříško(procvičují se svaly,které se u jiného cvičení neprocvičí) celkově dobrý pocit ze sebe sama.

Naučite se pracovat se svou energií,probudíte v sobě vnitřní oheň,vnitřní sílu, vášeň,chut do života.Po mnoho generací tato síla po ženské  linii vyhasínala. Naše maminky,babičky a prababičky už nám předávaly méně a méně.Dnes žijeme v moderní době,ale mnoho žen jen přežívá a existuje jako někdejší prababičky.Každá žena je Bohyně,která v sobě může znovu nalézt to, co bylo po generace ztraceno.Od života musíme chtít víc než jen přežívat

Moudrá Bohyně matka umí vždy něco uchovat i na horší časy. Mohendžodáro je ozdravující a zkrášlující cvičení,které se ze starých kultur uchovalo.

Intuice je jako ještěrka kterou na okamžik zachytíš než se ztratí v trávě.Každá máme schopnost tyto okamžiky ve správný čas zachytit a nepustit,aby před námi naš dar intuice neutíkal jako ještěrka………..,pojďme společně objevovat naše zapomenuté dary a schopnosti které v sobě máme možná neprobuzené? Spící? Někde  v hloubce odložené ? Nenechávejme své dary ležet ladem -skladem. Srdečně Vás zvu do ženského kruhu  do víru spontánního tance,meditace, aktivace energie pánevního dna a tajemného cvičení Mohendžodáro vynést na povrch-do vědomí své dary, své ženství,své klenoty.

Vhodné pro každý věk,pro ženy začátečnice i pokročilé.

S sebou si vezmi pohodlné oblečení,šátek na oči a deku(pléd)

Rezervace nutná do 16.11.2016 na tel.: 241773832 , nebo email.: kc12@kc12.cz

Nebo u lektorky.

Další informace

Studio:Kulturní centrum 12
Instruktoři:
  • Blanka Milevová
Podmínky rezervace:Rezervace nutná do 16.11. 2016 na tel.: 241773832 , nebo email.: kc12@kc12.cz U lektorky přihláška zde: http://blankamilevova.mohendzodaro.cz/kurs/vnitrni-zrak-3034
Poznámka k akci:Pro ženy
Poznámka k ceně:Platba hotově na místě


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám