Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Minikurz jógy pro mírně pokročiléKurzy jógy

15.05. - 26.06.2019St 20:30 - St 22:00

Už nějakou dobu děláte jógu a rádi byste se posunuli dál? Pak je tento kurz právě pro Vás. S Janou Najbrtovou!

O KURZU
Mottem kurzu je propojení filosofie, dechu a mírně pokročilých technik. Jeho součástí jsou relaxační techniky, meditace a její využití v průběhu života. Naučíme se zklidnit, nabudit, zbavit bolavých zad a získat sílu, flexibilitu a větší sebevědomí.
Ponořte se do sebe a nastupte na cestu jógy postupně, pochopitelně. Kurz vychází ze znalostí himalájské linie Sri Vidiya a zaměřuje se na propojení dechových technik, koncentrace, tradičních jógových sekvencí a pozic s moderními fyzioterapeutickými technikami. Skrze praktikování ozdravíte tělo i mysl a přinesete do života znovu onu dětskou radost, kterou nám přirozený pohyb a vhodně zvolené techniky dopřávají.

PRO KOHO JE KURZ VHODNÝ?
Tento 7dílný minikurz, vedený zkušenou lektorkou Janou Najbrtovou, je vhodný pro ty, kteří již nějakou dobu praktikují a chtějí ještě více porozumět jednotlivým ásanám, osvojit si správné dýchání a držení těla a zvýšit svoji sílu i flexibilitu a získat ucelený obraz o konceptu jógy.

SKLADBA LEKCÍ
Každá lekce bude obsahovat fyziologicky vhodné cvičení (ásany), dechové techniky, práci s koncentrací, meditaci, vizualizaci a relaxaci.
Lekce à 90 min (přibližná skladba dle časové dotace):
– Fyzické cvičení (ásany) / cca 50 min
– Dechové techniky (pranajáma) / cca 10 min
– Relaxace / cca 10 min
– Teorie / cca 10 min
– Koncentrace / cca 5 min
– Meditace / cca 5 min

LEKTORKA
Kurzem Vás provede Jana Najbrtová, která s jógou vyrůstala už od dětství, když cvičila s maminkou. V průběhu času se Jana k józe neustále vracela, až ji ještě na škole začala učit. Každý rok se vzdělává na specializovaných kurzech po celém světě a je školitelkou několika lektorských akademií. Kromě klasické jógy Jana praktikuje také karma jógu: vytvořila projekt Seniorem s radostí, který poskytuje bezplatné aktivity, především jógu, pro seniory a invalidy.

NÁHRADA A MULTISPORTKA
Cena kurzu je 1 820 Kč. S kartami Multisport a ActivePass je cena kurzu 1 120 Kč při plné docházce. Uhradíte nejprve plnou cenu kurzu a po skončení vám na účet vrátíme 100 Kč za každý vstup s Multisport/ActivePass kartou. Pro všechny účastníky platí, že 2 nevyčerpané lekce je možné nahradit na lekci stejné lektorky nanejvýš do týdne po skončení kurzu.

KONTRAINDIKACE
Tento kurz není vhodný pro těhotné ženy, ženy v šestinedělí anebo osoby v dlouhodobé rekonvalescenci. Máte-li pochybnosti o vhodnosti kurzu ze zdravotního hlediska, kontaktujte, prosím, studio anebo přímo lektorku.

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Jana Najbrtová
Podmínky rezervace:Registrujte se na webových stránkách: https://yogakarlin.cz/nabidka/minikurz-jogy-pro-mirne-pokrocile/


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám