Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mini kurz – Meditace (6 setkání)

01.03.2020Ne 20:30 - 21:30

“Když meditujeme, ve skutečnosti vstupujeme do hlubší části naší bytosti. V ten okamžik jsme schopni vynést na povrch bohatství ukryté hluboko uvnitř nás.”

Meditace je metoda, pomocí které se osvobozujeme od neustálého plánování a uvěznění v nekonečných myšlenkách, pomáhá nám udržet si od nich zdravý odstup, porozumět svým pocitům a udržet stav vnitřního klidu. Při pravidelném praktikování meditace se naše vědomí otevírá nekonečnému zdroji energie a kreativity, které se nacházejí v každém z nás.

Správně prováděná meditace účinně ovlivňuje i naší fyziologickou rovinu. Ve stavu meditace se zvyšuje vyplavování serotoninu (hormonu štěstí) a naopak klesá hladina kortizolu (stresového hormonu). Zlepšuje se spánek, zmírňuje úzkost. Meditace také dokáže snížit hladinu krevního tlaku a zlepšuje činnost imunitního systému.

V průběhu našeho mini-kurzu se krok za krokem seznámíme se základními technikami na dosažení vnitřního klidu a prohloubeného stavu koncentrace. Postupně projdeme od technik všímavosti, rozpoznávání myšlenek a pocitů, vědomí přítomného okamžiku, až do stavu propojení se s vlastní esencí. Součástí každé lekce je kratší praxe přípravných asán, pro odstranění fyzických a emočních bloků, stresu a napětí, dechové techniky a vedená meditace. Naučíme se základní pozice prstů (mudry) a mantry pro podporu meditační praxe.

Další informace

Studio:Studio Samádhi (0)
Podmínky rezervace:v rezervačním systému, rezervace je platná až po zaplacení kurzu
Poznámka k ceně:Pro platbu přijímáme i poukázky od Sodexo a Benefit Plus. Více na mailu.
1 200 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám