Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mezinárodní skalární jógový tábor “Mahásukha“ (महासुख) – Velká blaženostPobyty s jógou

01.07. - 10.08.2024

Tento rok se skalární jógový tábor “Mahásukha“ kona ve dvou termínech

 1. – 7. července 2024

4. – 10. srpna 2024

Letošní skalární jógový tabor je zaměřen na rozpoznávání primární radosti, spokojeností a blaženosti.

Je ten správný okamžik pro spojení se sebou samým, s vnitřními zdroji radosti, spokojenosti a blaženosti.

Skalární jógový tábor “Mahasukha” je ideální příležitost pro rozvoj, setkání a sdílení zkušeností s kolegyněmi a kolegy z celého světa. Poskytne vám jedinečnou zkušenost, která vás podnítí k mentálnímu, emocionálnímu a spirituálnímu rozvoji.

slalarni_joga_tabor_mahasukha

Proběhne v Domě světla jógy (Evropský dům světla jógy) v České republice od 1. do 7. června 2024 a take od 4. do 10. Srpna 2024.

Skalární jóga kemp “Mahasukha” zahrnuje rozsáhlý program, který obsahuje různé styly a úrovně jógy, od klasické Rádža a Hatha jógy, Siddh&Siddha jógy až po moderní Jógy hormonální rovnováhy, vhodné jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

Budete cvičit jógové asány, pránájámy, meditaci a mantry pod vedením mezinárodního mistra jógy profesora Nikiče a zkušených, certifikovaných učitelů jógy. Naučíte se, jak aplikovat principy jógy ve svém každodenním životě.

Skalární jóga kemp “Mahasukha” není jenom retreatem. Je to místo pro cestu sebepoznání a transformace, kde budete mít příležitost ponořit se hlouběji do své vlastní podstaty – jádra, uzdravit rány minulosti a osvobodit svůj tvůrčí potenciál. Zúčastníte se energetických sezení s profesorem, workshopů, aktivit a hudebních kirtanských večerů, které vám pomohou spojit se se svou vnitřní moudrostí, kreativitou a radostí. Budete moci vychutnat krásu a klid přírody a zároveň se těšit na teplé přátelství s ostatními příznivci jógy.

Proč?

Skalární jóga kemp “Mahasukha” je jedinečný zážitek, který může obohatit váš život mnoha způsoby. Pomůže zlepšit vaše zdraví, zvýší mentální jasnost a schopnost prožívání radosti a spokojenosti a posílí vaši sebedůvěru. Inspiruje vás k autentičtějšímu, vášnivějšímu, spokojenějšímu a smysluplnějšímu životu.

Pokud jste připraveni na tuto dobrodružnou cestu radosti a blaženosti, neváhejte dlouho. Místa jsou omezena a rychle se obsazují.

Pro rezervaci místa nás kontaktujte e-mailem:

yoga.yfe@gmail.com nebo telefonicky (viber): +420 608 212 949.

S velkou radostí vás vítáme v Domě světla jógy a při účasti na Velkém skalárním jóga kempu “Mahasukha”.

Další informace

Studio:Evropský dům světla jógy
Instruktoři:
  • Yoga Federation of Europe


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám