Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Meditační víkend

28.05. - 01.01.1970

Víkend je otevřen všem, kteří praktikují Védskou Meditaci, na délce praxe nezáleží. Rádi přivítáme i zcela čerstvé absolventy kurzu. Během víkendu se naučíme a budeme provádět tzv. „rounding“ (volný překlad by mohl znít „opakující se v cyklech“). „Rounding“ je bezpečný proces prohloubení meditace, kterým je možno během pár dní odstranit stres nastřádaný za několik měsíců. Účastníci se naučí jednoduchou sestavu jógových cviků, která spolu se speciální dechovou technikou slouží jako příprava na hluboký prožitek meditace. Mezi cvičením bude každý den také čas a prostor na diskuzi. Prozkoumáme své meditační zážitky a prohloubíme své znalosti o meditaci i životě.

„Rounding“ je určeno těm, kteří chtějí svou meditační praxi pozvednout na další úroveňů, těm, kteří chtějí svou praxi oživit, těm, kteří chtějí mít schopnost být přítomní a bdělí, naplnit svůj tvořivý potenciál a být schopni užívat si života. Víkendový pobyt se rovná třem až šesti měsícům ranní a večerní meditace a budeme po něm osvěženi a posíleni.

Víkendový seminář je vhodný pro všechny meditující, žádná předchozí zkušenost s jógou není nutná, fyzické cvičení je jednoduché. Tim sestavu dle individuálních potřeb upraví a každý se bude řídit svým vlastním tempem. „Rounding“ je vhodný i pro těhotné ženy, které sestavu provádějí speciálně upravenou tak, aby byla bezpečná v těhotenství.

Předchozí absolvování kurzu Védské Meditace je nutné. Kurz bude překládán do češtiny.

Další informace

Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám