Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Meditační víkend (s instrukcemi pro začátečníky)

05.06. - 07.06.2020Pá 18:00 - Ne 16:00

Meditujete doma a chtěli byste se posunout ve svých schopnostech? Chtěli byste začít s meditací, která přináší tolik potřebné uvolnění mysli, příjemnou koncentraci a úžasné hluboké poznání? Pojeďte do krásného domu se zahradou na Vysočině, kde se budeme trochu zabývat teorií a hodně praxí. Odměnou vám bude pocit čistoty mysli, znovuobjevená radost a neobyčejné zážitky.

V průběhu víkendu můžete přijmout výklad ve třech blocích se základy „meditace klidu“ (samathá bhávaná), dva a půl tisíce let starou techniku meditace, kterou učil Buddha. Většinu času budete trávit na střídavé tiché meditaci v sedě a v chůzi. Tento způsob meditace je intenzivní, meditaci se budeme věnovat celý den. Je to běžný způsob jak se můžete dostat k meditaci v Asii; na západě se pro to používá slovo retreat neboli ústraní. Budete meditovat se zkušeným učitelem a také mít příležitost klást dotazy či se sejít na individuální konzultaci.

O učiteli:

Učil jsem již pár desítek kurzů a několik ústraní a setkal jsem se s velmi pozitivními reakcemi, jako např. od Michala M.: „Takhle dobře mi to ještě nikdo nevysvětlil.“ Průměrná známka všech hodnocení od účastníků kurzu je 1,5. Mám z toho samozřejmě ohromnou radost a dál chci lekce zlepšovat.

Některá hodnocení minulých účastníků kurzu:
„Libilo se me seznameni s meditaci, jako takovou, zajimavy a poutavy vyklad.“
„Vyhovoval mi lidský přístup lektora, přirozený, spontánní průběh setkávání, jednoduchost a sroumitelnost.“
“Richard je otevřený, bezprostřední. V jeho blízkosti se cítí člověk uvolněný. Snaží se odpovědět na všechny dotazy a předat maximum zkušeností.”

„Já na základě toho, jak jsem se u tebe naučila meditovat, tak medituji dodnes.“ (náhodné setkání po roce a půl)

Cena:
Zvýhodněná cena (do 30. 3.): 2 999 Kč
Běžná cena: 3 599 Kč

ubytování ve 4 pokojích, doporučeno zvlášť muži/ženy
plné penze – vegetariánská kuchyně, nápoje
maximální počet 10 účastníků

Cena neobsahuje:
doprava (možnost sdílení cesty mezi účastníky)
program (nabízí vám ho lektor přímo na místě)

Pro účast není potřeba žádná zkušenost. Vše vám bude vysvětleno, na místě jsou k dispozici pomůcky k meditaci. Vaše místo vám budeme držet až po zaplacení. Odměna pro učitele je dle tradice dobrovolná, platí se po skončení, doporučená částka je 500 Kč.

REZERVACE / PLATBA & STORNO / PRÁVNÍ PODMÍNKY
Místo Vám garantujeme po zaplacení pobytu. Zaplacený pobyt je možné stornovat nejpozději do konce března. Pobyt se koná při minimálním počtu 8 účastníků.

Nejedná o zájezd dle § 1 odst. 1 a 2 zákona o cestovním ruchu a proto cena nemůže a neobsahuje program. Pobyt s plnou penzí zajišťuje YK s.r.o. (Na Žertvách 44, 180 00 Praha 8, IČ: 066 67 538, OR u MS v Praze: C; 286664). Pokud si přejete vystavit fakturu, uveďte údaje do poznámky.

Zúčastněte se také události na Facebooku, pošlete pozvánku přátelům, nebo ji sdílejte. Podpoříte ji a my vám budeme vděční!

Těšíme se na Vás na faře!

Pokud váháte, snad ještě přesvědčí tato zpětná vazba: „Věděla (tušila) jsem, že meditace je prospěšná a lákaly mě možnosti, které nabízí její častá praxe, ale její realizace zaváněla velkým „okultismem“ a „ezo-blázincem“. Potřebovala jsem jasné jednoduché instrukce, a ty jsem včetně špetky osvěžujícího humoru dostala :)“

Další informace

Studio:Yoga Karlín (0)
Instruktoři:
  • Richard Vrdlovec
Podmínky rezervace:Registrujte se na webových stránkách: https://yogakarlin.cz/nabidka/meditacni-vikend/
Poznámka k ceně:Early bird do 30. 3.: 2 999 Kč; běžná cena: 3 599 Kč
2 999 
Zpět na vyhledávání

Místo a čas:
Ústraní se koná v příjemné zrekonstruované bývalé faře s krásnou zahradou (www.skalnifara.cz) na Českomoravské vrchovině u Humpolce. Jednou denně budeme (za pěkného počasí venku v zahradě) společně cvičit čchi-kung nebo jógu.

pátek – od 18.00 příjezd a ubytování, 19.00 večeře / 20.00 úvodní instrukce
sobota – střídavě meditace v sedě a v chůzi / jóga / instrukce
neděle – střídavě meditace v sedě a v chůzi / jóga / 14.00 reflexe, všímavý úklid / do 16.00 odjezdPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám