Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Meditace a mantrajóga pro začátečníky

24.06.2016Pá 19:00 - 21:00

Pouze ve chvílích, kdy se ztišíme, můžeme zaslechnout náš vnitřní hlas. Tam někde uvnitř vzadu už dávno víme, co je pro nás dobré. Meditace a mantrajóga jsou dva různé způsoby, jak na chvíli zastavit své myšlenky, vandrování z minulosti do budoucnosti, nejrychlejší cesta k našemu srdci a oddání se vyššímu vedení. Jsou také způsobem, jak se nenechat ovládat vnějšími okolnostmi, jak zvýšit svou energii, soustředění, nastartovat samoléčivé schopnosti organismu, a budovat postoj pozorovatele, který nám pomáhá řešit každodenní situace. Mantrajóga je nejspolehlivějším způsobem, jak otevřít naše srdce a podpořit důvěru v život. Pravidelná meditační praxe a zpěv/recitace manter mají moc vám od základu změnit život.

Čeká nás povídání o tom, co je to meditace, k čemu je nám dobrá, jak s meditací začít. Vše si nejprve vysvětlíme a poté budete provedeni základní meditací vsedě a meditací v chůzi.

V druhé části si vysvětlíme co je to mantra, jaký je význam mantry OM a jejích slabik, jaké mají jednotlivé slabiky a různé způsoby recitace mantry OM účinky na náš organismus. Ukážeme si, jak při recitaci manter používat málu (recitační korále), jak zahájit svou praxi s málou, co je to záměr, proč se mála nejčastěji recituje 108× a jak s málou pracovat. Vysvětlíme si význam a intonaci některých nejčastějších a nejsilnějších manter. Čeká nás 108× OM. Pokud budete chtít, budete si moci málu i zakoupit.

Další informace

Studio:Karma Yoga (5)
Instruktoři:
  • Petra Plutnarová
400 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám