Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mauricius a PaddleBoardYoga

29.03. - 07.04.2019Pá 11:00 - Ne 17:00
Jóga, PaddleBoard, sluníčko, moře a exotický ostrov…
To je jarní pobyt v hotelu Ambre****
Překrásná pláž Belle Mare na východě ostrova Mauricius, průzračně čistá voda oceánu, ticho, klid a lahodná strava….
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Paddleboarding je sport, který vznikl na Havaji. Stojíte při něm na stabilním plováku (Paddleboardu) a k pohybu po vodní hladině používáte dlouhé pádlo. Paddleboarding zlepšuje rovnováhu, koordinaci, fyzickou kondici a zapojuje rovnoměrně svaly celého těla. Vznik Paddleboarding Yogy je ale zahalen tajemstvím. Není známo, kdo byl tím prvním, kdo na plováku vyzkoušel ásany (jógové pozice). Podstatné je, že se to rychle ujalo a postupně rozšířilo. A dnes již existuje prkno speciálně upravené pro jógu.

Paddleboard a Yoga. Jejich spojení je bonus. Se sílou vody je to magické propojení. Výbuchy smíchu, ale i neuvěřitelná koncentrace. Spojení člověka se sebou samým, se svým dechem. Při tomto cvičení není prostor na vnímání myšlenek, které nás někdy při praxi odvádějí z přítomného okamžiku. Pouze TADY A TEĎ… Koncentrace na dech, pozici a Vás samotné, to je Paddleboard Yoga. Jako bonus procvičíte a podpoříte hluboký stabilizační systém. Na Paddleboardu rychle zjistíte, zda danou asánu provádíte správně (správným nastavením a zapojením svalových skupin). Ale výhodou je, že zde můžete spadnout jen do měkkého. Není to báječné?

Další informace

Studio:Elixír studio pro zdravý pohyb a životosprávu (0)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Rezervace je platná po uhrazení zálohy. Více informací na tel: 775 979 138 nebo e-mailu: info@diwali-yoga.cz nebo info@elixirtours.cz.
Poznámka k ceně: Cena zahrnuje: - ubytování na 7 nocí v hotelu Ambre****, - stravu all inclusive, - 6x ranní lekce jógy, - 6x lekce PaddleBoardYogy, - dechové techniky, relaxace, povídání (nejen) o józe, - zapůjčení PaddleBoardů, - místní transfery a lokální taxy, - asistenci českého delegáta, - pojištění CK proti úpadku. Cena nezahrnuje: - mezinárodní zpáteční letenku – letenku, která se aktuálně pohybuje od 17.500 Kč, Vám v případě zájmu zařídíme pobyt i s letenkou, - osobní útratu, - cestovní pojištění.

Můžete se těšit na ranní lekce jógy na pláži a večerní lekce jógy na PaddleBoardech při západu slunce, dechové techniky, relaxaci, meditaci, lahodnou stravu a povídání (nejen) o józe…

 

Na východní části ostrova Mauricius, v oblasti Belle Mare, kam se z letiště dostanete za méně než hodinu, leží hotel Ambre. První pohled vás doslova ohromí. Kolem průzračně modré vody se vine 700 metrů dlouhá bílá písečná pláž. Krásné slunné dny si tu užijí především ti, kteří vyhledávají ticho a klid.
 
Hotel je v současnosti otevřen pouze dospělé klientele.
 
V tropické zahradě se nacházejí pokoje s krásným výhledem na okolní krajinu. Svítání nebo západy slunce můžete pozorovat z balkonu nebo terasy. Ve všech hotelových restauracích si užijte výjimečně skvělou kuchyni plnou rozmanitých chutí, všechny máte k dispozici i v rámci all inclusive.
 
Hlavní restaurace Indigo vám nabídne zejména speciality místní, indické a čínské kuchyně a večeře připravené formou bufetu. Dolce Vita, italská restaurace, zase připravuje výborné domácí těstoviny a pizzy.

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám