Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Masáže pro laiky – Reflexologie

21.03.2015So 10:00 - 16:00

Kurz masáží pro laiky – domácí použití… Reflexní terapie /plosky nohou/ + Dornova metoda

Kurz je určen pro všechny, kteří chtějí využít masáže jako relaxační, případně uvolňující prostředek pro partnery, rodinné příslušníky apod. Výuka trvá 1 den, kdy se naučíte základy masážních technik zad a šíje,dolních a horních končetin, obličeje, břicha, které později můžete sami rozvíjet. Naučíte kdy masáž můžete provádět a kdy ne. Součástí výuky jsou rovněž základy anatomie pohybového aparátu a základy první pomoci. Dozvíte se také spoustu zajímavostí o lidkém těle.. Na závěr obdržíte certifikát o absolvování kurzu, který Vás ale neopravňuje k získání Živnostenského listu. Reflexologie využívá tlak a masáž reflexních zón a ploch převážně na chodidlech nohou, které je možno použít k uvolnění a harmonizaci organismu.

Na plosce nohy existuje mapa reflexních plošek celého našeho těla, které využíváme v diagnostice a následně při terapii. Účinek reflexologie bývá okamžitý, což má obrovský význam při bolestech a akutních problémech.

Během tohoto kurzu se naučíme pracovat s reflexními body na nohou, získáme cit pro tuto činnost. Odnášíte si znalost základní sestavy reflexních hmatů, které můžete využít pro sebe i pro své blízké. Získáváte osvědčení o absolovování

 

Další informace

Studio:NamOMent (0)
Instruktoři:
  • Miroslav Stjepan a Lucie Chlubná
Podmínky rezervace:Platbu je nutné provést hotově nebo převodem nejpozději 14 dní před akcí. Storno do 30 dnů před akcí 100% ceny... Méně než 30 dnů nelze stornovat.
Poznámka k ceně:Sleva 100 Kč při kombinaci 2 masáží v ceně 999 Kč nebo při přihlášení páru.
990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám