Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Masáž zvukem Tibetské zpívající mísy – František Horváth

18.04.2015So 14:00 - 17:00

Setkání s Františkem Horváthem a tibetskými zpívajícími mísami ve Spirit Centru, Králův Dvůr u Berouna. Na 3 hodinovém workshopu se dozvíte nejen skrytá tajemství zpívajících tibetských mís, ale hlavně se naučíte s mísou pracovat. Jak ji rozezvučet, jak druhému poskytnout masáž, a také jaké to je masáž dostat. Dozvíte se o detoxikačních účincích této speciální techniky, kterou se František naučil od léčitele dalajlámova doktora Lobsang Dhondupa. 

1-1-20150123 185112-001

František Horváth, www,kouzlozvuku.cz, se Tibetským mísám, vibroakustické terapii, relaxaci a meditaci s mísami věnuje již několik let. Za mísami cestoval až do Indie. Učil se od takových mistrů jako jsou např. Simon Heather, zakladatel britské College of Sound Healing nebo Lobsang Dhondup, který je jedním z pomocných léčitelů dalajlámova doktora, a to přímo v místě sídla tibetské exilové vlády městě McLeod Ganj v severní Indii. Na webu Františka Horvátha naleznete odkaz na nahrávku meditačního, zvukově terapeutického alba Water Stories, které bylo vytvořeno hlavně pro jedince trpícím tinnitem.

Tento workshop příjemně navazuje na jarní semináře věnované očistě a detoxikaci organismu. Doporučujeme příjemné a pohodlné oblečení. V ceně je čaj a káva. V případě zájmu bude možné si na místě Tibetskou mísu vybrat a zakoupit.
Registrace a více info na  www.spirityoga.cz

Těšíme se na vás!!!

logo

Další informace

Studio: (0)
Podmínky rezervace:Registrace na www.spirityoga.cz
350 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám