Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Mandala v jógové praxi, tvořivá práce s mandalou

01.10.2017Ne 10:00 - 16:00

Mandala znamená kruh nebo dokonce magický kruh. Ačkoli toto slovo pochází z východu, samotná mandala je nadkulturním symbolem jednoty a rovnováhy vyskytující se ve všech dobách, kulturách i náboženstvích. Mandaly jsou staré jako lidstvo samo, což dokazuje i fakt, že nejstarší obrazce tohoto druhu se vyskytují už v paleolitu… (tolik z Wikipedie)Díky švýcarskému lékaři C. G. Jungovi se slovo mandala, významově – kruhová kresba, dostala do povědomí celého světa. Mandaly je možné vnímat jako diagramy, měnící “chaos” v harmonické, “přehledné” uspořádání. S touto myšlenkou budeme tvůrčím způsobem pracovat v našem semináři.· Na mandalu se zaměříme jako na médium, které může pomoci tvůrčímu propojení našeho vnitřního individuálního bytí s univerzální vesmírnou existencí.· V souladu s energií hudby a vybraných dechových technik se může práce s mandalou stát tímto transformujícím faktorem. Zpřístupníme zajímavé možnosti harmonizace celé osobnosti, srozumitelnou práci s energiemi a objevování významnějších aspektů vlastní existence. · Účastníci semináře se seznámí s vybranou škálou účinných technik, zaměřených na práci s mandalou, které směřují k regeneraci, posile a osvěžení celého vnitřního systému člověka.
Náplň kurzu:

“Úvodníček” o mandale (aneb “to podstatné” z teorie a historie pro náš seminář)
Mandala a Mysl (tvůrčí aktivita s mandalou)
Mandala v jogové praxi – úvod (vědomý záměr a využití vybraných dechových technik v tvořivé práci s mandalou)
Seminář je určen všem, kteří si rádi hrají, mají zvídavého ducha a ochotu otevřít se hlubším vnitřním zážitkům a čerpat tak novou inspiraci pro svou vlastní jógovou, životní praxi.Přijďte si užít čas, kdy hlavní doménou bude vaše přirozená tvořivost, co těší a vede k radosti…

Další informace

Studio:Yoga4Yogi (1)
Instruktoři:
  • Alice Hůlová
Podmínky rezervace:Můžete se přihlásit mailem blankajanickova@seznam.cz
Poznámka k ceně: 1.500 Kč / osoba (Reiki stojí 2x tolik – 2 dny, tedy 3.000 Kč) 1.200Kč/ osoba, jestliže se přihlásíte na 3 semináře (ne postupné přihlašování) (Reiki stojí 2x tolik – 2 dny, tedy 2.400 Kč) 1.000 Kč/ osoba, jestliže se přihlásíte na 4 semináře (ne postupné přihlašování) (Reiki stojí 2x tolik – 2 dny, tedy 2.000 Kč) 900 Kč/osoba jestliže se přihlásíte na 5 seminářů (Reiki stojí dvakrát tolik – 2 dny, tedy 1.800 Kč)
1 500 
Zpět na vyhledávání

Začínáme v 10h a končíme v 16hPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám