Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Madeira s jógou- Portugalský ostrovní ráj v Atlantiku

23.10. - 30.10.2020
Užijme si léto i na podzim! Ráno jóga, přes den relax či cestování! To vše o podzimních prázdninách 2020!

5 x ráno jóga a 2 večerní relaxace a meditace

AKČNÍ CENA FIRST MINUTE 21 990 Kč

Cena: 23 490 Kč 

Sleva 1000Kř při přihlášení do 30.11.2019

Děti do se 2 platícími osobami na pokoji: do 6 let 7000 Kč;
7 – 12 let sleva 3500 Kč;
13-18 let sleva 2000 Kč;

ve spolupráci s CK ČILE

Další informace

Program

1. den: Přílet na Madeiru, ubytování v hotelu, informační schůzka.

2. den: Po snídani možnost relaxace, koupání či individuální návštěvy hlavního města Funchalu.

3. den: Po snídani vyrazíme poznávat hlavní město Madeiry Funchal. Projdeme kolem sochy Sissi, zahrad regionální vlády, Parku Santana Catarina, Sochy Kryštofa Kolumba, divadla Baltazar Dias. Pokračovat budeme ke katedrále , která vznikla jako první portugalská katedrála mimo pevninu. Nevynecháme ani proslulou tržnici Mercado dos Lavradores, kde se necháme unést barvou i vůní pro nás neznámých druhů ovoce.

Den zakončíme na kopci nad Funchalem, zvaném Monte, kam vyjedeme lanovkou. Tady můžete obdivovat elegantní barokní průčelí kostela Nossa Senhora do Monte, v němž našel místo svého posledního odpočinku poslední rakouský císař a český král Karel I. Nikdo by neměl vynechat ani místní tropické zahrady s květinovými tunely, vodopády, můstky, fontánami či jeskyněmi, ztracenými v záplavě lokálních i tropických rostlin. Jen pro odvážlivce je pak určená nezapomenutelná jízda v proutěných sáních. Dva kilometry dlouhý sjezd si budete jistě pamatovat po zbytek života. Místního cetifikovaného průvodce (25 €/půlden).

4. den: Po snídani fakultativně vyrazíme na celodenní výlet na východ ostrova (40 €). Zastavíme na druhém nejvyšším vrcholu ostrova Pico do Arieiro, který dosahuje výšky 1818 metrů a bývá z něj vidět i vrchol nejvyšší Pico Ruivo. Pokračujeme přes vnitrozemí Madeiry do pstruží farmy Ribeiro Frio se vydáme pěšky na krátkou levádu Balcoes (snadná chůze), která je ukončena nádhernými vyhlídkami na okolní hory. Možnost oběda ca (16 €).

Po obědě přejezd do města Santana, kde se seznámíme s typickými barevnými madeirskými domky ve tvaru písmene A, můžeme nakouknout i do jejich interiérů.

Cesta zpět do hotelu se zastavíme na vyhlídce Ponta do Rosto, kde v případě příznivého počasí budeme mít možnost se kochat dechberoucími údolími a krásu Madeiry. Projedeme kolem “Machico” a přistávací dráhy zpět do hotelu.

5. den: Individuální program, relaxace. Možnost dalších fakultativních výletů dle zájmu: pozorování delfínů a velryb, pěší výlet po některé z levád.

6. den: Po snídani celodenní fakultativní výlet do centrálního masivu a na západ ostrova (40 €). Hlavní cesta ostrova Estrada Monumental nás zavede do rybářské zátoky v Camara de Lobos. Leží v romantickém zálivu ohraničeném lávovými skálami a kouzlu tohoto místa podlehl i sir Winston Churchill, který zde pobýval a maloval v zimě 1950.

Pokračovat budeme vyhlídkou z druhého nejstrmějšího útesu světa Cabo Girão a Ribeira Brava.

Program bude pokračovat na Encumeadu, vyhlídku kde je z jednoho bodu vidět na severní i jižní pobřeží Madeiry, cestou spatříme úchvatnou přírodu i zbytky pralesa. Sjedeme do Sao VIcente, výlet zakončíme v nejzápadnějším městě Madeiry Porto Moniz. Tady je možné se vykoupat v přírodních jezírkách v čedičových skalách (2 €) , ale také jen tak koukat na nekonečnou modř Atlantiku či v místní restauraci ochutnat některou madeirskou specialitu

7. den: Individuální program, relaxace. Možnost dalších fakultativních výletů dle zájmu: pěší výlet po některé z levád, výlet na sousední ostrov Porto Santo.

8. den: Individuální volno (dle času odletu) transfer na letiště, návrat do Prahy.

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám