Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lunární jóga pro ženy (pro páry i pro muže)

26.07.2015Ne 9:00 - 17:00

Lunární jóga má v podstatě stejné výsledné účinky jako Hormonální jóga, jen má ke cvičení jiný přístup. Je více kreativní, rozvíjí schopnost vnímat své tělo a reagovat na potřeby svého těla.

Nejsilnějším prostředkem pro rychlou harmonizaci hormonálních hladin jsou tance Lunární jógy. Již pouhých 5 minut tanců denně stačí k dosažení a udržení hormonální pohody. Tyto tance navíc umějí v případě potřeby cíleně načasovat a vyvolat ovulaci (a tím zvětšit pravděpodobnost otěhotnění) nebo je dokonce i možné vyvolat menstruaci. Je na to však potřeba určitý postup, kterým se také budeme zabývat. LJ může přispět i ke zklidnění psychiky, lépe zvládáme stres a životní krize,cysty a myomy se zmenší nebo zmizí, odstraňuje bolestivou menstruaci, mírní potíže při přechodu.

Další informace

Studio:Slunečnice
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Platbu prosím převeďte na účet: 772048741/0100 (KB), ze Slovenska 2800488621/8330 (FIO) jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození (ve tvaru DDMMRR). Do zprávy pro příjemce uveďte Vaše celé jméno a datum akce. (doporučujeme co nejdříve, protože je velký zájem). Pro závaznou rezervaci místa je potřeba uhradit alespoň zálohu 500,- Kč. Při stornování později než 14 dní před seminářem je záloha nevratná (je možné poslat náhradníka). Nahlaste také předem, zda máte zájem o nocleh.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám