Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Live Yoga Love BrnoFestival

02.11. - 04.11.2018Pá 18:00 - Ne 17:00

Festival Live Yoga Love Brno si dal záměr – dopomoci vám k objevení vašeho skutečného a radostného místa bytí.

Mottem letošního 5. ročníku je „Jsme si blíž“. Tato myšlenka vychází z touhy ukázat, že i když navenek vypadáme rozdílně, všichni hledáme odpovědi na stejné otázky a všichni máme stejný zájem – být šťastní.

Zažijete jógu a meditace, setkávání a pocit sounáležitosti, hudební a umělecká představení, přednášky, jarmark a gurmánskou veganskou kuchyni.

Na festivalu budou už tradičně inspirativní lektoři z celé Evropy včetně České Republiky. Letošní novinkou pak bude neděle věnovaná exkluzivně brněnským jógovým studiím. Budete si tak moci zajít na svého oblíbeného lektora, vyzkoušet, jak vypadá jóga u sousedů, kam jste se už dávno chtěli podívat, nebo si prostě udělat obrázek o tom, jak vypadá jóga v Brně.

Vše se bude odehrávat přímo v srdci města Brna, v historické budově Moravské galerie. Venku na ulicích život půjde dál svým rychlým tempem, ale u nás se můžete na chvíli zastavit v čase, spočinout a jen tak být. I když si můžete myslet, že jste někdy na všechno sami, s pravidelnou, upřímnou a oddanou praxí víte, že za sebou máte celý kmen praktikujících. A proto si pojďme říct: „Jsme si blíž“.

Další informace

Studio:Yoga Lokah (0)
Podmínky rezervace:Vstupenky na www.smsticket.cz nebo na http://www.liveyoga-lovebrno.cz/hlavni-obsah/#tickets
Poznámka k akci:Festival se koná v Místodržitelském paláci Moravské galerie na Moravském nám. 1 a.
Poznámka k ceně:Při nákupu vstupenky na místě cena 2950. Je možné si také zakoupit vstupenku jen na jednotlivé dny.
2 550 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám