Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ WELLNESS VÍKEND BALÓNOVÝ HOTEL RADEŠÍN – VYSOČINA

18.08. - 20.08.1899Pá 15:00 - Ne 12:00

Cvičebně – relaxační program v hotelu s tábornickou atmosférou v malebné vesničce Radešín na břehu rybníka uprostřed lesů v samém srdci Vysočiny se pyšní vynikající kuchyní, vlastním pivovarem i vinárnou a útulnými pokoji. Nabízíme bohatý cvičební program v rozsahu 12 lekcí + sportovní či hlídací program pro děti.   

Bohatý cvičebně-relaxační program zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Program nabízí 12 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v prostorách hotelové zahrady, v okolní přírodě nebo v případě v prostorném vnitřním  s příjemným výhledem. Pro děti je připraven program s vodnickou tematikou, plný sportovních her v přírodě, pohybové průpravy , jógy i se závěrečným karnevalem vodnických masek a táborákem.

 

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:1.290 Kč - aktivní program pro děti, cena nezahrnuje ubytování se snídaní v hotelu ( 2.290 Kč / dosp., 1.890 Kč / dítě)
2 090 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám