Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ VÍKENDOVÝ WELLNESS PROGRAM – hotel ALFARESORT

04.08. - 06.08.2017Pá 17:00 - Ne 12:00

Letní cvičebně – relaxační program pro maminky i děti

Program zahrnuje širokou škálu lekcí různých forem jógy a body and mind, kondičních, posilovacích i tanečních forem pro maminky či tatínky v celkovém rozsahu 12 lekcí, které probíhají od pátku do neděle v čistém přírodním prstředí horského hotelu a chat v Deštném v Orlických horách . Letní program zahrnuje i souběžně probíhající aktivní program pro děti od 5 let a hravý hlídací programem pro malé děti do 4 let.

Cvičební program zahrnuje nejen pestrou nabídku cvičebních lekcí, ale i přednášky na téma zdravého životního stylu , výživy, ájuvédy, historie a filosofie jógy, probíhá pod vedením 3 -4  instruktorek Majda agency ve cvičebním sále, proskleném panoramatickém bazénu i venkovním prostředí. Na závěr WELLNESS programu proběhne slosování všech účastníků o zajímavé ceny .

Horský hotel ALFARESORT nabízí možnost ubytování v prostorných komfortních 2 – 4 lůžkových pokojích v hlavní budově a dále v luxusních 4-5-ti lůžkových chatách s terasou a vybavenou obývací kuchyní, krbem, sociálním zařízením, TV a WIFI připojením. Hostům se nabízí využití širokého spektra služeb – nově otevřený panoramatický krytý bazén , sauna, venkovní finská káď, tenisové kurty, stolní tenis, volejbalové hřiště , footgolf a řada dalších služeb. Pro děti je připraveno denně večerní kino !

Ubytování se snídaní hradí každý účastník samostatně přímo ubytovacímu resortu dle hotelových cen.

Další informace

Podmínky rezervace:Přihláška a platba do 30.5.2017
Poznámka k akci:Možnost kombinace s týdenním WELLNESS programem v termínu 6. - 10.8.2017 se slevou !!!
Poznámka k ceně:Cena dětského programu 790,-Kč. Cena za cvičební program nezahrnuje ubytování .


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám