Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ VÍKENDOVÝ WELLNESS – OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA

07.08. - 09.08.2020Pá 16:00 - Ne 12:00

 NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !

Aktivní program pro dospělé i děti v komfortním hotelu v srdci Vysočiny přímo u rybníka Milovy!  Ubytování v pokojích superior, vysoká úroveň služeb, bazén, sauna, posilovna, rybník, lesy, čistá příroda.

Víkendový cvičebně-relaxační program, který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje 13 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v hotelovém sále nebo v případě příznivého počasí na venkovní terase s krásným výhledem do okolní přírody či přímo u Milovského rybníka. Podložku na cvičení s sebou, ostatní cvičební pomůcky jsou zajištěny.

UBYTOVÁNÍ:  Info o ubytování, stravování a službách naleznete na: https://www.resortdevetskal.cz/hotel.

Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody, zasazen do krajiny přímo na břehu Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování se snídaní v pokojích kategorie SUPERIOR  za cenu 1.900,-Kč/pobyt v pokoji pro 3 osoby nebo za cenu 2.000,-Kč / osoba/pobyt v pokoji pro 2 osoby. Dítě zdarma do 6 let na přistýlce při obsazenosti 2 dospělých na pokoji, dítě od 6 do 12 let na přistýlce (50% sleva) při obsazenosti 2 dospělých na pokoji.

Příjemnou předností ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici je možnost využití wellness, sauny, venkovní hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, fitness, biliárd, minigolf, půjčovna horských kol atd…

 

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k ceně:cena 1.690 Kč /víkendový cvičební program
1 690 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám