Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ VÍKENDOVÝ WELLNESS BUCHLOV

05.08. - 07.08.2022Pá 15:00 - Ne 12:00

KOUZELNÉ PROSTŘEDÍ HOTELU BUCHLOV V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ BUCHLOVSKÝCH HOR JEN PÁR METRŮ OD PROSLULÉHO HRADU      

!!! POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA  SE SLEVOU 500 Kč Z CENY CVIČEBNÍHO PROGRAMU !!!

-relaxační wellness program v prostorném hotelovém areálu obklopeném loukami a lesy v samém centru přírodní rezervace Chřiby. Areál vznikl přebudováním hospodářských stavení náležících původně k samotnému hradu Buchlo. Atraktivní okolí je prošpikováno turistickými a cyklistickými trasami, které Vás dovedou k nejzajímavějším místům a památkám .

Víkendový cvičebně-relaxační program zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje 12 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v prostorách hotelové zahrady, u bazénu, v okolní přírodě nebo v případě nepříznivého počasí ve vnitřním hotelovém sále. Podložku na cvičení s sebou, ostatní  pomůcky jsou zajištěny

Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na:  www.hotelbuchlov.cz .  Hotel nabízí kvalitně vybavené 2-3 lůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením a krásným výhledem do okolí, některé s  možností posezení na vlastní venkovní terase či balkonu, K využití v ceně je venkovní  bazén s protiproudem a opalovací  terasou nebo za poplatek využití privátního wellness s finskou saunou, vířivkou či masáže.  Možnost dokoupení polopenze či plné penze za zvýhodněné ceny.  Cena za ubytování se snídaní 2.490,-Kč /osoba za pokoj s terasou či balonem. Ubytování  zajišťuje CA MUDr. Šárka Majdová.


Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:cena ubytování od 2.290 Kč / os./ víkend


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám