Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ VÍKENDOVÝ WELLNES – OREA RESORT 9 SKAL

06.08. - 08.08.2021Pá 15:00 - Ne 12:00

!!! POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !!!

Aktivní víkendový program v komfortním hotelu v srdci Vysočiny přímo u rybníka Milovy!  Ubytování v pokojích superior, vysoká úroveň služeb, bazén, sauna, posilovna, rybník, lesy, čistá příroda – venkovní cvičení přímo u rybníka!

Víkendový cvičebně-relaxační program, který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy, muzikoterapie…. Program zahrnuje 12 lekcí, které probíhají od pátku do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v hotelovém sále i ve venkovním přírodním prostředí přímo na břehu rybníka s krásným výhledem na okolní přírodu, lesy a uklidňující vodní hladinu. Podložku na cvičení s sebou, ostatní cvičební pomůcky jsou zajištěny.

UBYTOVÁNÍ:  Cena za ubytování 2.190,-Kč / víkend/ 3- lůžkový pokoj nebo 2.490,-Kč/ víkend / 2-lůžkový pokoj.  Info o ubytování, stravování a službách naleznete na: https://www.resortdevetskal.cz/hotel

Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody, zasazen do krajiny přímo na břehu Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování s bohatou bufetovou snídaní v pokojích kategorie SUPERIOR  za cenu  od 2.190 ,-Kč/pobyt dle typu pokoje. Dítě zdarma do 6 let na přistýlce při obsazenosti 2 dospělých na pokoji, dítě od 6 do 12 let na přistýlce (50% sleva) při obsazenosti 2 dospělých na pokoji.

Příjemnou předností ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici je možnost využití wellness, sauny, venkovní hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, fitness, biliárd, minigolf, půjčovna horských kol atd…

 

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k ceně:1.690 Kč /cvičební program + ubytování od 2.190 Kč/osoba
1 690 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám