Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ TÝDENNÍ WELLNESS – OREA RESORT DEVĚT SKAL VYSOČINA

09.08. - 13.08.2020Ne 15:00 - Čt 12:00

NABÍZÍME POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !

Aktivní program pro dospělé i děti v komfortním hotelu v srdci Vysočiny přímo u rybníka Milovy!  Ubytování v pokojích superior, vysoká úroveň služeb, bazén, sauna, posilovna, rybník, lesy, čistá příroda.

CVIČEBNÍ PROGRAM PRO DOSPĚLÉ:  zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje 18 lekcí, které probíhají od neděle do čtvrtka pod vedením několika profesionálních instruktorů v hotelovém sále nebo v případě příznivého počasí na venkovní terase s krásným výhledem do okolní přírody či přímo u Milovského rybníka.

AKTIVNI PROGRAM PRO DĚTI: letos s tematikou OLYMPIJSKÉ HRY  V PŘÍRODĚ zahrnuje tematické příběhy, sportovní hry, soutěže, tvořivé dílny i se závěrečným karnevalem ve stylu olympijského ceremoniálu s olympijským ohněm – táborákem a opékáním špekáčků. Veškeré tematické rekvizity vítány, děti si budou vyrábět sportovní dresy a medaile. Program zahrnuje i pohybovou průpravu a dětskou jógu, většina programu probíhá v přírodě. Některé lekce mohou být společné pro maminky a děti.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ : pro malé děti do 4 let je tradičně zajištěno i hravé hlídání s chůvičkou v době cvičení maminek

UBYTOVÁNÍ:  Info o ubytování, stravování a službách naleznete na: https://www.resortdevetskal.cz/hotel.

Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody, zasazen do krajiny přímo na břehu Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování se snídaní v pokojích kategorie SUPERIOR  za cenu 3.800,-Kč/pobyt v pokoji pro 3 osoby nebo za cenu 4.000,-Kč / osoba/pobyt v pokoji pro 2 osoby. Dítě zdarma do 6 let na přistýlce při obsazenosti 2 dospělých na pokoji, dítě od 6 do 12 let na přistýlce (50% sleva) při obsazenosti 2 dospělých na pokoji.

Příjemnou předností ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici je možnost využití wellness, sauny, venkovní hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, fitness, biliár, minigolf, půjčovna horských kol atd…

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k ceně:sportovní nebo hlídací program pro dítě 1.390,- Kč
2 190 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám