Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ TÝDENNÍ WELLNESS – OREA RESORT 9 SKAL

08.08. - 12.08.2021Ne 15:00 - Čt 12:00

!!! POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA !!!

Již tradiční letní aktivní program pro dospělé i děti v komfortním hotelu v srdci Vysočiny přímo u rybníka Milovy!  Ubytování v pokojích superior, vysoká úroveň služeb, bazén, sauna, posilovna, rybník, lesy, čistá příroda. Program pro děti probíhá souběžně s programem dospělých a maminky si mohou nerušeně užít cvičení

CVIČEBNÍ PROGRAM PRO DOSPĚLÉ:  zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy, muzikoterapie Program zahrnuje 18 lekcí, které probíhají od neděle do čtvrtka pod vedením několika profesionálních instruktorů v hotelovém sále a  ve venkovním přírodním prostředí přímo na břehu rybníka s krásným výhledem na okolní přírodu, lesy a uklidňující vodní hladinu. Podložku na cvičení s sebou, ostatní cvičební pomůcky jsou zajištěny.

AKTIVNI PROGRAM PRO DĚTI: letos s tematikou OLYMPIJSKÉ HRY  V PŘÍRODĚ zahrnuje tematické příběhy, sportovní hry, soutěže, tvořivé dílny i se závěrečným karnevalem ve stylu olympijského ceremoniálu s vyhlášením vítězů a předání cen i olympijským ohněm – táborákem s opékáním špekáčků. Veškeré tematické sprtovní rekvizity vítány, děti si budou vyrábět sportovní dresy a medaile. Program zahrnuje i pohybovou průpravu a dětskou jógu, většina programu probíhá venku v přírodě. Některé lekce mohou být společné pro maminky a děti.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ : pro malé děti do 3-4 let je tradičně zajištěno i hravé hlídání v době cvičení maminek

UBYTOVÁNÍ:  Info o ubytování, stravování a službách naleznete na: https://www.resortdevetskal.cz/hotel.

Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody, zasazen do krajiny přímo na břehu Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování se snídaní v pokojích kategorie SUPERIOR  za cenu 4.290,-Kč / pobyt / 3- lůžkový pokoj nebo 4.690,-Kč/ pobyt / 2-lůžkový pokoj.

Příjemnou předností ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici je možnost využití wellness, sauny, venkovní hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, fitness, biliár, minigolf, půjčovna horských kol atd…

 

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k ceně:cena dětského programu 1.490,-Kč , sleva pro další dítě 1.290,-Kč
2 490 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám