Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ TÝDENNÍ WELLNESS OREA 9 SKALPobyty s jógou

07.08. - 11.08.2022Ne 16:00 - Čt 12:00

Nabízíme letní týdenní cvičebně-relaxační program, který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje až 18 lekcí, které probíhají od neděle do čtvrtka pod vedením několika profesionálních instruktorů ve venkovním prostředí areálu hotelu, na venkovní terase s krásným výhledem do okolní přírody či přímo na břehu Milovského rybníka. Pouze za deště cvičíme ve vnitřním sále . Podložku na cvičení s sebou, ostatní cvičební pomůcky jsou zajištěny.

Akce nabízí možnost účasti pro maminky + děti – souběžný sportovní program pro děti s tematikou OLYMPIJSKÉ HRY V PŘÍRODĚ zahrnuje tematické příběhy, sportovní hry, soutěže, tvořivé dílny i se závěrečným karnevalem ve stylu olympijského ceremoniálu s olympijským ohněm – táborákem a opékáním špekáčků nebo hlídání malých dětí souběžně se cvičebním programem pro dospělé.

Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na: https://www.resortdevetskal.cz/hotel. Resort Devět Skal se nachází v srdci přírody, zasazen do krajiny přímo na břehu Milovského rybníka. Pokoje mají krásný výhled na tuto přírodní scenérii a dopřávají hostům nerušený odpočinek daleko od městského ruchu. Hotel nabízí ubytování s mimořádně bohatou snídaní formou bufetu. Dítě do 6 let ubytování zdarma na přistýlce při obsazenosti 2 dospělých na pokoji, dítě od 6 do 12 let na přistýlce (50% sleva z ceny) při obsazenosti 2 dospělých na pokoji.


Příjemnou předností ubytování je neomezený vstup do hotelového bazénu zdarma. K dispozici je možnost využití wellness a souny, venkovní hřiště, travnaté plochy pro různé druhy sportu, fitness, biliárd, minigolf, půjčovna horských kol, dvě restaurace, bar.

Další informace

Instruktoři:
Poznámka k akci:Cena nezahrnuje ubytování - 5.990,-Kř / os./ pětidenní pobyt
Poznámka k ceně:1.690 Kč / dětský sportovní nebo hlídací program
2 690 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám