Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ TÝDENNÍ WELLNESS BUCHLOV

07.08. - 11.08.2022Ne 15:00 - Čt 12:00

KOUZELNÉ  PROSTŘEDÍ  HOTELU BUCHLOV V NÁDHERNÉ PŘÍRODĚ BUCHLOVSKÝCH HOR JEN PÁR METRŮ OD PROSLULÉHO HRADU BUCHLOVA!

!!! POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA  SE SLEVOU 1.000 Kč Z CENY CVIČEBNÍHO PROGRAMU !!!

Bohatý aktivní program pro dospělé i děti včetně hlídání malých dětí . K dispozici je venkovní bazén protiproudem a opalovací terasou, romantické okolí protkané trasami pro turisty i cyklisty …

Nabízíme letní týdenní cvičebně-relaxační program, který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájuvédy. Program zahrnuje 18 lekcí, které probíhají od neděle do čtvrtka pod vedením několika profesionálních instruktorů v prostorách hotelové zahrady, na terase u bazénu, v okolní přírodě nebo v případě nepříznivého počasí ve vnitřním hotelovém sále. Podložku na cvičení s sebou.

Akce nabízí možnost účasti pro maminky + děti – souběžný sportovní program pro děti s tematikou HRADNÍ SPORTOVNÍ HRY V PŘÍRODĚ zahrnuje tematické příběhy, sportovní hry, soutěže, tvořivé dílny i se závěrečným karnevalem ve stylu hradního ceremoniálu a vyhlášením vítězů hradních her a táborákem s opékáním špekáčků .Veškeré tematické rekvizity vítány, děti si budou vyrábět „ brnění „ či středověké zbraně, štíty, erby, Program zahrnuje i pohybovou průpravu a dětskou jógu, většina programu probíhá dle počasí v přírodě. Některé lekce mohou být společné pro maminky a děti. Možnost zajistit i dětský hlídací program v případě malých dětí.

Info o ubytování, stravování a dalších službách nabízených tímto resortem naleznete na: www.hotelbuchlov.cz . Hotel Buchlov nabízí  kvalitně vybavené 2-3 lůžkové pokoje, každý s vlastním sociálním zařízením s krásným výhledem do okolí, některé s  možností posezení na vlastní venkovní terase či balkonu, K dispozici je venkovní  bazén s protiproudem a opalovací  terasou,  za poplatek možnost využití privátního wellness s finskou saunou, vířivkou či masáže. Možnost dokoupení polopenze či plné penze za zvýhodněné ceny.  Cena za ubytování se snídaní  4.990,-Kč/osoba na pokoji s terasou či balonem.  Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma. Ubytování  zajišťuje CA MUDr. Šárka Majdová.

 

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
Poznámka k akci:Cena nezahrnuje ubytování - od 4.990 ,-Kř / os./ pětidenní pobyt
Poznámka k ceně:1.690 Kč / dětský sportovní nebo hlídací program


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám