Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ TÝDENNÍ WELLNESS BALÓNOVÝ HOTEL RADEŠÍN – VYSOČINA

16.08. - 20.08.2023St 15:00 - Ne 12:00

PŘÍJEMNÉ UBYTOVÁNÍ NA 4 NEBO NA 5 NOCÍ V BALÓNOVÉM HOTELU RADEŠÍN NA BŘEHU RYBNÍKA V SRDCI VYSOČINY

Cvičebně – relaxační program pro dospělé s možností zajištění programu i pro děti! Aktivní program v hotelu s tábornickou atmosférou v malebné vesničce Radešín na břehu rybníka, uprostřed lesů v samém srdci Vysočiny se pyšní vynikající kuchyní, vlastním pivovarem, vinným sklípkem. Nabízíme bohatý cvičební program pro dospělé s možností aktivního či hlídacího programu pro děti !

 TERMÍN KONÁNÍ:  16. –  20. 8. 2023  s možností prodloužení pobytu s nástupem již od 15. 8. 2023

 PROGRAM pro dospělé:  Majda agency s.r.o. nabízí pestrý cvičebně-relaxační program , který zahrnuje širokou škálu jógy od dynamických forem k relaxačním, posilovací lekce, tanec, různé formy body and mind až po zdravotní formy cvičení nebo přednášky na téma zdravého životního stylu, výživy, ájurvédy. Program zahrnuje až 18 lekcí, které probíhají od středy do neděle pod vedením několika profesionálních instruktorů v přírodním prostoru v okolí nebo v prostorném vnitřním sále.

 PROGRAM pro děti:     Dětský sportovní  program s tematikou sportovních her vodníků zahrnuje i tvořivé dílny a závěrečný karneval s táborákem ve vodnickém stylu  se závěrečným ceremoniálem a vyhlášením vítěze s nejvyšším počtem ulovených dušiček . Veškeré tematické rekvizity k vodnické tematice vítány, děti si budou malovat i vlastní hrníčky na dušičky. Program zahrnuje i pohybovou průpravu a dětskou jógu, většina programu probíhá dle počasí v přírodě. Některé lekce mohou být společné pro maminky a děti.

HLÍDÁNÍ DĚTÍ :                Pro malé děti do 3-4 let je zajištěno i hravé hlídání s chůvičkou v době cvičení maminek

Další informace

Studio:Majda Agency (0)
Instruktoři:
Poznámka k ceně:1.890 Kč - program pro děti, cena nezahrnuje ubytování se snídaní v hotelu ( 4.590 Kč / dosp., 3.690,-Kč / dítě)
2 990 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám