Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní týdenní kurz klasické jógyPobyty s jógou

21.07. - 28.07.2023

Srdečně vás zvu na relaxační a sebepoznávací kurz klasické jógy do nádherné přírody Železných hor. Ve vzdělávacím a meditačním centru Oáza Srdce o nás budou pečovat milí lidé s otevřeným srdcem a my můžeme společně prožít krásný týden plný pohody, radosti, klidu a míru :)) 

Další informace

Studio:Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce
Podmínky rezervace:Místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 2000,- Kč info na http://www.joga-terapie.cz/akce/detail/123
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje: 7 dní ubytování s plnou penzí, vegetariánská strava, 3x denně cvičení jógy, večerní program - satsang, Óm Chanting.
9 300 
Zpět na vyhledávání

Každé ráno rozcvičíme své tělo venku v trávě a tím ho krásně připravíme pro celý den i na dopolední a odpolední cvičení. Naučíme se správně dýchat plným jógovým dechem, praktikovat různá jógová průpravná cvičení, ásany, mudry, mantry, relaxaci a další jógové techniky, které jsou prospěšné nejen našemu tělu, ale i zklidní naši mysl :)) Každé cvičení jógy ukončíme meditací ticha, která nás propojí se sebou samým – s naším vnitřním tichem a mírem.

V této náročné transformační době, dochází k rekalibraci fyzického těla a my můžeme svému fyzickému tělu tento týden velmi pomoci.  Proto se více zaměříme na naše jemněhmotné energetické tělo – pránické tělo. Víme, že prána oživuje naše fyzické tělo, dodává mu energii, vyživuje ho a léčí. Budeme se věnovat  3 nejdůležitějším nádí a 8 základním čakrám. Když jsou nádí neprůchodné, nebo málo průchodné, čakry nejsou harmonicky otevřené, jsou v disharmonii, prána v těle nemůže proudit harmonicky. Fyzické tělo má málo energie, je unavené a náchylné k nemocem. Proto se naučíme techniky, které budou harmonizovat naše energetické tělo, navyšovat tak energii v našem fyzickém těle, které se uvede do rovnováhy a může se začít harmonizovat a léčit se.

Dále budeme meditovat v tichu, tancovat, zpívat, poslouchat mantry, léčit se při OM Chantingu, harmonizovat se tibetskými mísami a naslouchat si navzájem smiley

Můžeme se koupat v nádherném  přírodním  jezírku, pochutnávat si na dobrotách z místního baru, vyhřívat se v místní sauně, využívat floating a jemné a vnímavé ruce místní masérky Lady.

Více info na www.joga-terapie.czPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám