Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní týdenní kurz jógy v Železných horách pro začátečníky i pokročilé

22.02. - 29.07.2017

Srdečně Vás zvu na relaxační a sebepoznávací letní kurz jógy do nádherné přírody Železných hor. Tento rok poprvé budeme pobývat ve Vzdělávacím a meditačním centru Oáza srdce v Horním Bradle. I tady o nás budou pečovat milí lidé s otevřeným srdcem a my můžeme společně prožít krásný týden plný radosti, klidu, pohody a lásky.

Budeme třikrát denně praktikovat jógu v tradičním pojetí, která působí harmonicky na tělo, mysl, duši i ducha a pomáhá nám otevírat se poznání, kdo skutečně jsme. Každé ráno rozcvičíme své tělo venku v trávě a tím ho krásně připravíme pro celý den i na dopolední a odpolední cvičení. Budeme se koupat ve venkovním bazénu, užívat si v sauně a můžeme se nechat opečovat – namasírovat od Hanky Horké.

Můžeme se toulat nádhernou krajinou, meditovat při východu a západu slunce, chodit na houby, sbírat bylinky… Půjdeme společně na celodenní výlet a zkusíme opět vydržet jednodenní maunu.

Budeme si povídat o józe, naslouchat si navzájem. Zpívat s Hankou, recitovat a poslouchat mantry, tancovat a léčit se při OM Chantingu. Budeme se harmonizovat tibetskými mísami a dělat vše pro to, aby nám bylo spolu dobře.

Naše Srdce se mohou ještě více otevřít a my budeme moci procítit, kdo ve skutečnosti jsme – Ticho, Klid Radost, Mír a nekonečná Láska. Láska která nemá žádné hranice a je tady pro každého bez rozdílu. Jsme Bytí – tady a teď. Jsme Jednota.

Počet míst: 20 osob, místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1500,- Kč.

Cena zahrnuje: 7 dní ubytování s plnou penzí,  vegetariánská strava, 3x cvičení jógy, večerní program – satsang, Óm Chanting.

Ubytování: 2 a 3 lůžkové pokoje s vlastním WC a koupelnou

Více informací a přihlášku naleznete na www.joga-terapie.cz

 

Další informace

Studio:Oáza srdce


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám