Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní týdenní kurz jógy v železných horách

24.07. - 31.07.2020

Srdečně Vás zvu na relaxační a sebepoznávací letní kurz jógy do nádherné přírody Železných hor. Tento rok již počtvrté budeme pobývat ve Vzdělávacím a meditačním centru Oáza srdce v Horním Bradle. Opět o nás budou pečovat milí lidé s otevřeným srdcem a my můžeme společně prožít krásný týden plný pohody, radosti, klidu, míru a lásky. 

Další informace

Studio:Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce
Instruktoři:
Podmínky rezervace:info na webu
7 100 
Zpět na vyhledávání

Program je vhodný pro začátečníky i pokročilé.

Budeme třikrát denně praktikovat jógu v tradičním pojetí, která působí harmonicky na tělo, mysl, duši i ducha a pomáhá nám otevírat se poznání, kdo skutečně jsme. Každé ráno rozcvičíme své tělo venku v trávě a tím ho krásně připravíme pro celý den i na dopolední a odpolední cvičení. Můžeme se koupat ve venkovním bazénu, toulat se nádhernou přírodou, sbírat houby, bylinky, meditovat při východu a západu slunce  :)))

Budeme si povídat o józe, transformaci a naslouchat si navzájem. Zpívat, recitovat a poslouchat mantry a léčit se při OM Chantingu. Harmonizovat tibetskými mísami a dělat vše pro to, aby nám bylo spolu dobře.

Naše Srdce se mohou ještě více otevřít a my budeme moci procítit, kdo ve skutečnosti jsme – Ticho, Klid Radost, Mír a nekonečná Láska.

Cena zahrnuje: 7 dní ubytování s plnou penzí,  vegetariánská strava, 3x denně cvičení jógy, večerní program – satsang, Óm Chanting.

Více informací naleznete na www.joga-terapie.cz

Těším se na vás :))

Olga Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám