Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní týdenní kurz jógy v Orlických horách

18.07. - 25.07.2015So 16:00 - So 14:00

Srdečně Vás zvu na relaxační a sebepoznávací letní kurz jógy do nádherné přírody Orlických hor. Budeme pobývat na Hoře Matky Boží v Poutním domě u kláštera Králíky, odkud je překrásný výhled do celého kraje. Budou o nás pečovat milí lidé s otevřeným srdcem a my můžeme společně prožít krásný týden plný radosti, klidu a pohody.

Budeme třikrát denně praktikovat jógu v tradičním pojetí, která působí harmonicky na tělo, mysl a duši a pomáhá nám otevírat se poznání, kdo skutečně jsme. Můžeme se toulat místní krajinou, meditovat při východu a západu slunce, sbírat v lese houby a bylinky na loukách. Půjdeme společně na celodenní výlet a zkusíme opět vydržet jednodenní maunu. Budeme zpívat, tancovat, recitovat a poslouchat mantry. Léčit se tibetskými mísami, povídat si, naslouchat si navzájem a dělat vše pro to, aby nám bylo spolu dobře.

Naše Srdce se mohou ještě více otevřít a my budeme moci procítit to, co ve skutečnosti jsme – Ticho, Klid, Radost a nekonečná Láska, která nemá hranice a je tady pro každého.

Ubytování: 2 a 4 lůžkové pokoje s umyvadlem. Sociální zařízení jsou na chodbě.

Nezapomeňte si vzít s sebou: podložku a pohodlné oblečení na cvičení, polštářek na sezení jestliže ho potřebujete, psací potřeby, pláštěnku, plavky a něco milého vašeho :-)

Další informace

Studio:Poutní dům
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1500,- Kč. Přihlašujte se na e-mail: olgakralikova@joga-terapie.cz v případě dotazů volejte na tel. +420 737 840 647.
Poznámka k akci:Počet míst: 20 osob, místo bude rezervováno po zaplacení zálohy 1500,- Kč.
Poznámka k ceně:Cena zahrnuje: 7 dní ubytování s plnou penzí - vegetariánská strava, cvičení jógy (podle počasí venku či uvnitř) a večerní program.
4 800 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám