Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní týdenní kurz jógy v Orlických horách

16.07. - 23.07.2016

Srdečně Vás zvu na relaxační a sebepoznávací letní týdenní kurz jógy do nádherné přírody Orlických hor. Budeme pobývat na Hoře Matky Boží v Poutním domě u kláštera Králíky, odkud je překrásný výhled do celého kraje. Pečovat o nás budou milí lidé s otevřeným srdcem a my můžeme společně prožít krásný týden plný radosti, klidu, pohody a lásky.

Budeme třikrát denně praktikovat jógu v tradičním pojetí, která působí harmonicky na tělo, mysl a duši a pomáhá nám otevírat se poznání, kdo skutečně jsme. Můžeme se toulat místní krajinou, meditovat při východu a západu slunce, sbírat v lese houby a bylinky na loukách. Půjdeme společně na celodenní výlet a zkusíme opět vydržet jednodenní maunu. Budeme si povídat o józe, naslouchat si navzájem, zpívat s Hankou, recitovat a poslouchat mantry. Harmonizovat se tibetskými mísami, při OM Chantingu a  dělat vše pro to, aby nám bylo spolu dobře.

Naše Srdce se mohou ještě více otevřít a my budeme moci procítit co ve skutečnosti jsme – Ticho, Radost, Mír a nekonečná Láska. Láska, která nemá hranice a je tady pro každého.

 

Další informace

Studio:Poutní dům, Králíky
Instruktoři:
  • Olga Králíková
5 100 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám