Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní týdenní kurz jógy

09.07. - 16.07.2021

Srdečně Vás zvu na relaxační a sebepoznávací Letní kurz jógy do nádherné přírody Železných hor. Budeme opět pobývat ve Vzdělávacím a meditačním centru Oáza srdce  v Horním Bradle, kde o nás budou pečovat milí lidé s otevřeným srdcem a my můžeme společně prožít krásný týden plný pohody, klidu. radosti a lásky.

Další informace

Studio:Vzdělávací a meditační centrum Oáza Srdce
Instruktoři:
7 600 
Zpět na vyhledávání

Budeme třikrát denně praktikovat jógu v tradičním pojetí, která působí harmonicky na tělo, mysl, duši i ducha a pomáhá nám otevírat se poznání, kdo skutečně jsme Každé ráno rozcvičíme své tělo venku v trávě a tím ho krásně připravíme pro celý den i na dopolední a odpolední cvičení. Naučíme se správně dýchat plným jógovým dechem, různá jógová cvičení a ásany (pozice), sestavy –  Surya namaskar (Pozdrav slunci), Chandra namaskar (Pozdrav měsíci), harmonizační orgánovou a harmonizační čakrovou sestavu, mudry (pozice prstů), mantry, relaxaci a další jógové techniky, které jsou prospěšné nejen našemu tělu, ale i zklidní naši mysl :)) Každé cvičení jógy ukončíme meditací ticha, která nás propojí se sebou samým – s naším vnitřním tichem a mírem.

Tento rok se více zaměříme na poznání sebe sama a také na navyšování své energie – vibrace, která je v tomto období velmi důležitá. Budeme pracovat s uvědoměním si vlastního vědomí v těle ve svém energetickém poli, v kvantovém poli.

Při večerním satsangu  budeme meditovat, povídat o józe, transformaci, která právě v tomto roce silně probíhá. Budeme tancovat, zpívat, poslouchat mantry a léčit se při OM Chanting, harmonizovat se tibetskými mísamy a naslouchat si navzájem.

Můžeme se koupat ve venkovním přírodním  jezírku, pochutnávat si na dobrotách z místního baru, vyhřívat se v místní sauně, chodit na procházky do lesa, sbírat houby, bylinky a meditovat při východu slunce. Budeme  dělat vše pro to, aby nám bylo spolu dobře.laugh

Naše Srdce se tak mohou ještě více otevřít a my budeme moci procítit, kdo ve skutečnosti jsme – Ticho, Radost, Mír a nekonečná Láska. Láska která nemá žádné hranice, žádné omezení, žádné podmínky a je tady pro každého bez rozdílu.To je to, co ve skutečnosti jsme – součást Jednoty. heartPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám