Školení restorativní jógy
Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní prázdninový pobyt s dětmi!

09.07. - 14.07.2017
ckfit_letak_peklo_hrabakova_veronika_7_2017
Lokalita

Josefův Důl
Datum
9.-14. 7. 2017
Délka
6 dnů (5 nocí)
Hotel
Peklo
Instruktor
Hrabáková Veronika Mgr.

Bačkůrky, pantoflíčky či přezůvky u sebe mějte již při příjezdu na hotel. Budou se Vám hodit, neboť se nikde v hotelu nechodí v botách a již po příjezdu mezi vstupní halou a recepcí se Vám vyplatí. Z venku do restaurace samozřejmě v botách můžete, do hotelu a hotelové jídelny už nikoli.

Program

Můžete se těšit na jógový program: 5 lekcí pro dospělé: různé styly jógy pro pružné tělo i pružnou mysl – posílení středu těla, jemná jóga, relaxační jóga, 4 lekce pro děti od 3 let: hravá jóga s rodiči, jógový příběh, jak se zdraví sluníčko.

Popis hotelu

Peklo je nekuřácký hotel přizpůsobený malým dětem. Užijí si v něm nejen mrňousci jesličkoví, pro které je připravena hromada hraček, zázemí a slanovodní bazén. Užijí si i děti školkového a předškolního věku, pro které je zde systém heren a hřišťátek, obrovská sbírka her k zapůjčení, interaktivní zábava po chodbách a další dobrodružství.

Ubytování

Hotel je nekuřácký, přizpůsobený dětem. Možnosti ubytování: kategorie A – pokoje s vlastním sociálním zařízením; kategorie B – sociální zařízení společné na chodbě, na pokoji vždy umyvadlo s teplou vodou. Na každém hrazeném hotelovém lůžku pro Vás bude připraven hotelový ručník.

Stravování

Snídaně se servírují formou švédského bufetu. K obědu je polévka a hlavní chod (jedno ze tří jídel). Večeře se skládá z předkrmu (polévky/salátu), hlavního jídla (které vybíráte ze tří až čtyř možností) a dezertu či ovoce. Již první příjezdový den si vyberete na Vaše zbývající dny. Hotel se snaží připravit chutná zdravá jídla, vlastní limonády, freshe či koktejly.

Vybavení hotelu

Restaurace s dětskou hernou, herničky po celém hotelu, bazén, sauna, jídelna (k dispozici dětské židličky, mikrovlná trouba,dětské příbory, lednice…), venkovní dětské hřiště.

Další služby

Hlídání dětí, možnost doobjednání obědů a svačin, zapůjčení postýlky, ubytování domácího mazlíčka. Parkování je zcela zdarma, při příjezdu se hradí jen vratná záloha 200,– Kč za parkovací kartičku. V Hotelu Peklo fungují tři vnitřní Wifi sítě.

Okolí

Přehrada Josefův Důl, ZOO Liberec, Vodopády Jedlová, Kozí farma Pěnčín.

Doprava

Autem z Prahy cca 120 km, z Teplic 195 km, z Plzně 220 km.

Cena zahrnuje

Ubytování v pokoji kategorie B (sociální zařízení společné na chodbě, na pokoji vždy umyvadlo s teplou vodou), polopenzi, jógový program, místní poplatky, aquabar (na chodbách), vstup do bazénu.

Pokud požadujete zapůjčení postýlky, kontaktujte CK FIT: info@ckfit.cz.

Pokud požadujete pokoj s vlastním sociálním zařízením, tj. kategorie A, prosím, rezervujte si svůj pobyt zde: http://ckfit.cz/…3a536cc47e87

Pobyt začíná v neděli, příjezdem po 14. hod. a končí v pátek v 11 hod.

Další informace

Studio:CK Fit
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Pobyt ve dvou variantách! Cena se odvíjí od varianty pobytu.


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám