Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní kemp Prana Vashya jógy a meditace

30.07. - 12.08.2017Ne 16:00 - So 12:00

Letní pobyt s meditací a jógou pro všechny, kdo chtějí spojit pohodu letních prázdnin s intenzivnější praxí meditace a jógy.

Akce je určená zájemcům, kteří se už s Prana Vashya jógou setkali a chtějí jít hlouběji, případně i všem ostatním, kdo se věnují intenzivnějším formám ásanové praxe (např. Ashtanga Vinyasa jóga, Vinyasa, …). 
Kromě cvičení jógových pozic se budeme více věnovat pranayamě, očistným a harmonizačním technikám, hlubokým relaxacím.
Samozřejmostí bude ranní a večerní vedená meditace.

Okolí nabízí výlety pěšky i na kole, koupání/potápění v křišťálově čistém lomu, případně relax na zápraží anebo v kuchyni u kamen.

První část kempu od pondělí 31.7. do středy 2.8. bude věnována důkladnější detoxikaci a regeneraciskrze cvičení jógových pozic Prana Vashya jógy, dechové/meditační techniky a jógové očistné techniky – krije , které se budou zájemci učit (nauli, jala neti, sutra neti, …). Podstoupíme i krátký očistný půst v délce 1 až 3 dny (trvání podle individuální “chuti”).

Druhá část kempu od čtvrtka 3.8. do neděle 6.8. bude zaměřená na harmonizaci a energetizaci skrze cvičení jógových pozic Prana Vashya jógy, dechové & meditační techniky, hluboké relaxace. Záměrem bude posunout jógovou praxi do hlubších rovin.

Více informací ZDE

Další informace

Studio:meditační centrum Dibbavana
Instruktoři:
6 000 
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám