Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

LETNÍ INTENZIVNÍ ČAKRA WORKSHOP S NATALIOU VÁSQUEZ

15.07. - 24.07.2016Pá 18:00 - Ne 17:00

15.7. 18-20 h    Úvod k 7 hlavním čakrám – přednáška

23.-24.7.            Inteznivní čakra víkend

Průzkum čaker vede k úžasně silné zkušenosti, která má schopnost privést nás k uvědomění našich osobních, rodinných a sociálních dědičných vzorců, názorů a myšlenkových systémů. Cesta nitrem pomáhá odhalit aspekty našeho života, které potřebují lásku nebo změnu a tím nám dává možnost k pozitívní transformaci. To nás naladí na náš vyšší zdroj lásky a nekonečných možností. Prostřednictvím tohoto workshopu se napojíte na svět vašich snů, zatímco budete vytvářet prostor pro jejich projevení ve vaši realitě.

Workshopy se skládají ze sebevyjádření, diskuzí, meditace a posilujícího cvičení ásan během kterých se zaměříme na 7 hlavních čaker, neboli enegetických center. Ty nás seznámí se starobylou filosofickou perspektivou jednoty mezi naši fyzickou, mentální, emoční a duchovní sférou. Natália povede workshopy v angličtine za přítomnosti překladatele do češtiny. Přidejte se k nám!

Lektorkou je jihoamerická umělkyně a instruktorka jógy Natalia Vásquez 

Další informace

Studio:Pohled pracoviště (44)
Instruktoři:
  • Natalia Vásquez
Podmínky rezervace:Rezervace je platná po uhrazení 50 % z ceny, tato záloha je nevratná

 Úvod k sedmi hlavním čakrám

V úvodním workshopu stručně prozkoumáme sedm hlavních energetických center od kořene až po korunu hlavy. Skrz posilující ásany otevřeme jednotlivá centra a získáme tak informaci o jejich základních funkcích čímž si je začneme uvědomovat. Budete mít take možnost posoudit jak se vaši každodenní zkušenosti ukládají ve vašem fyzickém, mentálním a emočním těle a budete mít možnost vytvořit si prostor pro vice lásky, zdraví a rovnováhy.

Pátek 15.7. 18 – 20 hod

Cena: 350 Kč

 

Čakra intenzivní víkend

Během dvou dnů budete mít možnost věnovat se do hloubky každému centru zvlášt. Prostředníctvím uvolnění a energetizace, která je potřebná pro vytvoření pocitu vnitřní harmonie a rovnováhy, budete mít možnost hlubokého vnitřního hloubání. Povzbuzující jógové pozice v kombinaci s meditací a diskuzí Vám umožní vidět sám sebe v přítomném okamžiku a to kde je vaše potřeba na cestě k většímu pocitu lásky k sobě. Budete mít také možnost sdílet Vaši zkušenost a učit se od ostatních ve skupině. Je to skvělá příležitost k objevování nových cest bytí a take k setkání s lidmi s podobným zájmem o sebepoznání.

1. den: Já: můj základ, moje emoce, moje sebeúcta

Múladhára

Čakra múladhára je propojená s našími nejrannějšími vztahy, fyzickým vývojem, uzemněním, bezpečím a financemi. Pod jejím vlivem jsou strach a důvěra.

Svadhišthána

Čakra svadhišthána je naším emočním centrem. Vztahuje se k oblasti intimity, sexuality a to jak zpracováváme a nebo popíráme naše emoční zkušenosti. Jak prozkoumáme pocity touhy a viny, objevíme kde v našem emočním životě potřebujeme lásku, uzdravení a rovnováhu.

Manipúra

Čakra Manipúra se vztahuje k smyslu vůle a sebe-hodnoty. Je přímo napojena na naši sebe-úctu a ego a ovlivňuje jak vnímáme sílu v nás i v lidech okolo nás. Toto centrum řídí naše činy a interakci. Týká se pocitu hněvu a studu.

2. den: My: potřeba léčení ve spolupráci s jinými ve světě

Anáhata

Čakra Anáhata je považována za naše lečitelské centrum, jelikož je mostem mezi spodními a horními čakrami. Vztahuje se k našemu vnímání a vyjádřování lásky vůči nám samotným i ostatním. Nerovnováha v jakékoliv jiné čakře přímo ovlivňuje zdraví tok v tomto centru. To je také místem, ze kterého tvoříme harmonii a rovnováhu v našem vnitřním i vnějším světě. V tomto místě čelíme pocitům smutku a lásky.

Višuddhi

Čakra Višuddhi je centrem komunikace a sebe-vyjádření. Vztahuje se k mluvení, které je založeno na našem hlubokém vnitřním poznání pravdy, a tím také propojuje naši schopnost vztahu k ostatním. Se zaměřením k těmto aspektům naší zkušenosti, objevujeme kde je zapotřebí lásky, léčení a rovnováhy, abychom mohli efektivněji komunikovat.

Adžňa

Čakra Adžňa nás propujuje s naší intuicí a schopností vizualizovat a vytvářet ideje v naší mysli. Otevírá brány duchovním oblastem naši existence a má sílu spojit nás s našim nejvýšším záměrem. Zde objevujeme archetypy a to jak řidí naše životy.

Sahasrára

Čakra Sahasrára se vztahuje k našemu spojení s božským a k našemu vztahu se vším živým. Rovnováha v tyhle a všech ostatních čakrách nás přibližuje k našemu vyššímu Já a spojuje nás s našim jedinečným záměrem. Zde se pozornost přelévá z našeho malého ega ke službě všem lidem v naši komunitě i za ní. S rovnováhou ve všech energetických centrech žijeme s hluboce zakořeněnou moudrostí, že jsme všichni propojeni a stejně důležití ve vytváření harmonie a lásky.

Víkend 23-24.7. 9 – 17 hod.

Cena: 3000 Kč

 Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám