Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Letní Ashtanga Retreat

12.08. - 16.08.2015

Jógový retreat je příležitostí jak proniknout hlouběji do své praxe. Je to čas, který věnujete sobě, svému spirituálnímu růstu, kde můžete vypnout, zanechat za sebou všechny povinnosti, ponořit se do sebe a tak si dát možnost lépe se poznat.

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů jógy skrze ashtangu a zapracovat na své vnitřní přeměně. Retreat je skvělou možností pro začátečníky, jak se seznámit s jógou. Zároveň je toto výborná příležitost pro studenty, kteří nemají učitele v místě svého bydliště a mohou si tak zlepšit svojí domácí praxi.

Usedlost Lozice tvoří prostorný statek ze 17. století, který byl přebudován k jógovým účelům. Prostory v sobě spojují kouzlo dávných časů s dnešním komfortem. Krásný, velký sál s dřevěnou podlahou pouze pro praxi jógy. Venkovní prostory mají zahrady, čajovnu, dvůr a různá zákoutí s lavičkami a výhledy do krajiny. Spí se ve společných prostorách, která jsou originálně řešena díky vestavěným patrům, klenutým stropům a výhledům do sýrárny.

Domácí vegetariánská/veganská kuchyně připravená z místních bio surovin. Majitelé usedlosti pečou vlastní chléb a vyrábějí svůj kozí sýr. Provádějí také workshopy na výrobu chleba a sýra, které je možné domluvit v době našeho pobytu.

Formát výuky bude vhodný pro všechny úrovně studentů, převážně však pro ty, kteří chtějí hlouběji proniknout do tajů jógy skrze ashtangu a zapracovat na své vnitřní přeměně, bez ohledu na to, jestli se jedná o začátečníka nebo pokročilého studenta. Každé ráno začneme pranayamou a na ní navážeme Mysore lekcí (pro studenty, kteří již mají vybudovanou vlastní praxi) nebo lekcí pro začátečníky. Odpoledne budeme mít teorii, filosofii, meditaci a workshopy na zvládnutí jednotlivých pozic. Ve středu začneme vedenou lekcí celé Primary Series.

Během dne budeme mít čas na procházky, relaxaci, osobní studium, odpočinek a užívání přírody.

Lektorka: Denisa Sengerová (KPJAYI authorised level 1)

Další informace

Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky zasílejte přes Rezervace http://www.denisasengerova.com/#!rezervace/cet1 Místo budete mít rezervované po uhrazení 50% částky (2.650 Kč) nejpozději do 24.7.2015. Storno podmínky: Storno pobytu 30 a více dní před začátkem akce je ve výši 50% zálohy. Storno pobytu 29-0 dní před začátkem akce je ve výši 100% zálohy. Výměna osob je možná kdykoliv.
5 300 
Zpět na vyhledávání

Pro podrobný popis lekcí se podívejte na http://www.denisasengerova.com/#!lozice/c1pah

STŘEDA 12.8.

příjezd odpoledne

1) Úvod & Teorie

2) vedená lekce První Série

ČTVRTEK 13.8.

1) Pranayama

2) Mysore nebo Lekce pro Začátečníky

3) Ásana zblízka (zaměření na jednotlivé pozice, technika, anatomie)

4) Meditace

PÁTEK 14.8.

1) Pranayama

2) Mysore nebo Lekce pro Začátečníky

3) Teorie, Filosofie (védické texty, teorie ashtangy a jógy)

4) Meditace

SOBOTA 15.8.

1) Pranayama

2) Mysore nebo Lekce pro Začátečníky

3) Ásana zblízka (zaměření na jednotlivé pozice, technika, anatomie)

4) Meditace

NEDĚLE 16.8.

1) Pranayama

2) Mysore nebo Lekce pro Začátečníky

3) Teorie, Filosofie (védické texty, teorie ashtangy a jógy)

4) Ásana zblízka (zaměření na jednotlivé pozice, technika, anatomie)

Odjezd odpolednePartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám