Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Lednová ranní JÓGA výzva a kultivace 4 postojů pro naše vztahy

14.01. - 18.01.2019Po 7:00 - Pá 8:15

zažijete chuť ranní pravidelné praxe | překonáte hranice těla i mysli | projasníte svou mysl | ucítíte na sobě okamžité výsledky svého úsilí

 

Lednová ranní výzva na téma 4 postoje v životě a kultivace přátelskosti, vyrovnanosti, soucitu a dobré vůle aneb Maitrí Karuná Muditá Upekšá

Příležitost, jak se naučit nenechat se při praxi ovlivnit denní dobou, počasím nebo ročním obdobím, a zatočit s ranními pošmournými myšlenkami, že se mi nechce, nebo něco nejde 🙂

 

“Život je o vztazích, a vztahy vyžadují bdělost”

Překonejte hranice těla i mysli, projasněte svou mysl díky inspirující Patanjaliho sútře 1.33 na téma kultivace přátelskosti, soucitu, dobré vůle a vyrovnanosti.

V této sútře nám mudrc Patanjali představuje, jak se cvičit v kultivaci a vytříbení našich vztahů. Ukazuje nám čtyři různé postoje, pomocí kterých se můžeme potkávat s našimi blízkými, známými i neznámými.

Jelikož je lidské chování komplexní, jediný postoj v chování nemůže fungovat ve všech našich vztazích, a proto nás Patanjali vybízí k tomu, abychom reagovali v každé jedinečné situaci moudře a dává nám hned čtyři možnosti. Chovejme se přátelsky k těm, kteří zažívají štěstí a radost, soucitně k těm, kteří prochází bolestí a utrpením, projevme dobrou vůli k těm, kteří mají dobré záměry a buďme nezaujatí a neutrální k těm, kteří dělají nesprávné věci.

 

kurz vhodný pro aktivní jogíny z různých škol jógy i z našich kurzů

 • úplní začínající v józe jsou vítáni, doporučuji však, aby jste byli zvyklí alespoň na jiné sporty a pohyb
 • vhodný pro mírně pokročilé a pokročilé, kteří již občas doma cvičí, a chtějí teď zkusit “na ostro” ranní praxi po 7 dní a vytvořit si návyk ráno vstát a rozložit podložku

Nabízím tuto 10 denní výzvu jako možnost pro ty, kteří možná nedávno začali cvičit, a kteří si ještě možná nezažili, jaké to je praktikovat po ránu. Vím, že mnoho lidí by rádo, ale je pro ně zatím těžké začít sami doma, nebo se ráno postavit na podložku, nebo udržet několik dní praxi za sebou.

Těchto 7 dní je i pro vás, kteří tu zkušenost máte, třeba cvičíte několik let, a potřebujete občas popostrčit a absolvovat ucelený program či rámec, který vás (pro tuto chvíli) “donutí” ráno vstát a vydat usilí.

 

5 dní 850 Kč | 1 lekce bez rezervace 210 Kč | rezervace přes kreditový systém 190

Pozn. Kurzanti mají ranní výzvu jako součást svého předplaceného kurzu, a nemusí se nijak na úterní/páteční lekce rezervovat.

 

Těším se na vás a na další jedinečné setkání v čase

Jana Chadimová

Další informace

Studio: (0)
Instruktoři:
  Podmínky rezervace:přes rezervační systém Anjali
  Poznámka k akci:doporučujeme bez zranění, ne v těhotenství, praxe bude intenzivní
  Poznámka k ceně:1 lekce dle platného ceníku 210,- Kč
  850 
  Zpět na vyhledávání

  pondělí – pátek | 7 – 8:15

  

  Partneři
  Yogapoint

  Chcete se stát partnerem?

  Napište nám