Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Květnový svátek v Toskánsku

05.05. - 10.05.2020

Květnový svátek s cestováním a ranní jógou ! Tentokrát budeme mít dost času a vhodný prostor na ranní cvičení, klidnou snídani a odjezd na výlet.

Cena zahrnuje:
– dopravu zájezdovým autobusem s WC a klimatizací včetně vjezdů a parkovného;- 3x ubytování ve 2lůžkovém pokoji s příslušenstvím a možností přistýlky v ***hotelu;- 3x snídani (kontinentální); -3x lekce ranní jógy, služby průvodce; pojištění CK proti úpadku.

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách

2. den: Ráno přijedeme do Pisy (UNESCO), kde si projdeme Náměstí zázraků a prohlédneme šikmou věž (doporučujeme rezervaci předem), nekropoli, kostel Panny Marie i historické centrum.Odpoledne budeme objevovat staroslavné město Lucca s jeho kostely, oválným náměstím Piazza Anfiteatro a malebnými uličkami. Zájemci se mohou pokochat výhledem ze středověké věže Torre Guinigi.K večeru se odjedeme ubytovat do lázeňského města Montecatini Terme a poté se projdeme rušným lázeňským městem s možností vyjet lanovkou na kopec do staré čtvrti Montecatini Alto.
3. den: Po snídani vyrazíme na celodenní výlet do toskánského vnitrozemí, do měst “na kopci”. Navštívíme středověkou cihlovou Sienu (UNESCO), dějiště slavných koňských dostihů Palio, s krásnou katedrálou a zachovalým gotickým centrem.Romantickým vnitrozemím přejedeme do “středověkého Manhattanu” do San Gimignana (UNESCO), města gotických rodových věží. Tady se budeme z hradeb kochat krásným výhledem na toskánskou krajinu, plnou cypřišů a přírodních vln, ochutnáme nejlepší italskou zmrzlinu a projdeme si nejkrásnější náměstíčka a středověké uličky. Zájemci mohou navštívit baziliku Nanebevzetí Panny Marie, která je jedním z nejkrásnějších příkladů románské architektury v celém Toskánsku. Večer návrat na ubytování.
4. den: Po snídani nás čeká celodenní výlet k moři na Ligurské pobřeží. Autobusem dojedeme přes Carraru (z dálky uvidíme mramorové lomy) do přístavu La Spezia. Odkud vyplujeme lodí kolem romantických barevných vesniček vysoko na útesech Cinque Terre (UNESCO). Během plavby zastavíme v malebném přístavu Portovenere, založeném Římany, i v barevném Monterosso al Mare, kde se můžeme vykoupat. Z lodě budeme obdivovat další barvami překypující vesnice Riomaggiore, Manarola, Corniglia či Levanto.Večer návrat na hotel do Montecatini Terme.
5. den: Po snídani přejedeme do Sesto Fiorentino, odkud pojedeme místním vlakem (jízdenky zařídí průvodce a pojede s Vámi) do Florencie (UNESCO). V kolébce renesance strávíme celý den. Na začátku spolu s průvodcem projdeme starým městem a poté nás čeká volno k návštěvě nejznámějších památek: Piazza del Duomo, Giottova kampanila, dómy, kaple Medicejských, Michelangelův David. Milovníci umění si určitě nenechají ujít Galerii Uffizi (doporučujeme rezervaci předem) a každý se musí projít po Mostě zlatníků až k paláci Pitti.Večer se vrátíme vlakem do Sesto Fiorentino a vydáme se na cestu zpět do ČR.6. den: Návrat do ČR v dopoledních až poledních hodinách

 

Další informace

Instruktoři:


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám