Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Květ života

18.04. - 01.01.1970

Workshop Květu života představuje učení mystické školy Pravého Horova Oka o posvátné geometrii a o meditaci MerKaBa.

 • Budeme se učit o posvátné geometrii Květu života a dozvíme se, jak jsou s tím pevně spojena Platónská tělesa. Čas, který strávíme s posvátnou geometrií prokáže, že každá buňka v našem těle obsahuje vědomí Stvořitele.
 • Naučíme se meditaci MerKaBa, která aktivuje mocné mezidimenzionální světelné vozítko za čas a prostor okolo našeho těla. Merkaba čistí energetické bloky, zvyšuje vědomí a pomáhá nám si vzpomenout na to, kdo opravdu jsme a co tu děláme.
 • Zažijeme léčení zvukem pomocí Hathorů (mezidimenzionálních energetických bytostí – mistrů zvuku, energie a lásky).
 • Porozumíme tomu, že náš vzestup do vyšších frekvencí, do vyššího vědomí závisí na našem spojení a vztahu s Matkou Zemí. Naučíme se Dech Jednoty, krásnou meditaci ke ztělesnění proudu lásky mezi Matkou Zemí a Otcem Vesmírem
 • Anne do workshopu dále začleňuje úžasnou ceremonii spirály čchi kungu k uchopení a integraci energií Země a Kosmu do lidských energetických těl.

Tento seminář nám pomůže vyrovnat mužskou a ženskou energii, levou a pravou hemisféru, emocionální a mentální těla, energii jin a jang.

Ze svých zkušeností Anne dokládá, že když si studenti osvojí procvičování meditace, jejich život se hluboce změní – otevřou se neomezenému potenciálu jejich lidského ducha a zjistí, že se dějí velké změny, kterým se dříve bránili.

Tato práce nám může pomoci porozumět a prožít, že jsme nádherné silné a neomezené bytosti, plné Lásky a Světla, které se inkarnovaly na zemi, aby byly přítomné léčení a vzestupu Matky Země a všeho života do vyšších dimenzí Lásky a Světla – velmi aktuální téma současné doby.

Další informace

  Kontaktní informace:

 • Veronika Fišerová
 • Praha 4
  Česká republika
Zpět na vyhledávání


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám