Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

KURZ PRO UČITELE JÓGY HORMONÁLNÍ ROVNOVÁHY, ZÁŘÍ 2024Kurzy pro instruktory

02.09. - 22.12.2024Po 19:00 - Ne 17:00

Hormonální jóga pro ženy a muže pomáhá harmonizovat systém žláz s vnitřní sekrecí (endokrinní orgány). Účastníci se učí dynamickou sestavu technik uspořádaných do série jógových asán (poloh), které jsou doplněny vyhrazenými dechovými technikami (pránájáma), dháranou (koncentrace), meditací a kontemplací (dhjána). Lekce JHR se skládá ze cvičení na stimulaci správné činnosti žláz s vnitřní sekrecí a jógových technik zaměřených na odstranění energetických blokád v oblasti celého muskuloskeletálního systému.

Série „Jóga hormonální rovnováhy“ je koncipována tak, aby k praktikujícím přistupovala holisticky, proto by jednotlivé jógové techniky neměly být prováděny samostatně a jejich pořadí by se nemělo měnit. Účinky praktikování série jóga hormonální rovnováhy jsou viditelné na všech úrovních: energetické, fyzické, emocionální, kognitivní, sociální a duchovní.

Jóga hormonální rovnováhy může pomoci překonat potíže s předčasnou menopauzou; v případě cystických vaječníků; při úlevě od premenstruačního syndromu; s polycystickými vaječníky (příznaky – nadměrné ochlupení; akné; přibývání na váze; neplodnost); se ztrátou menstruace a ovulace; neplodnost způsobená hormonální nerovnováhou nebo špatným prokrvením pánevní oblasti.

Deprese, emoční nestabilita, nízké libido, inkontinence, osteoporóza; nedostatečná činnost štítné žlázy, nespavost, vypadávání vlasů, lámavé nehty, suchá kůže a akné mohou být způsobeny hormonální nerovnováhou.

​”Jóga hormonální rovnováhy” podporuje plodnost, pomáhá posilovat imunitu a omlazuje tělo.

Na závěr školení účastníci obdrží certifikát v českém a anglickém jazyce – mezinárodně uznávaný certifikát, kterým lze vést program “Jóga hormonální rovnováhy” ve všech zemích světa.

Další informace

Studio:Evropský dům světla jógy
Podmínky rezervace:Přihlášky se podávají do naplnění míst e-mailem: yoga.yfe@gmail.com Pro více informací o podmínkách účasti a jak se přihlásit: + 420 608 212 949


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám