Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Učitel jógy – Instruktor jógy, trenér 2.třídy HJ1.2019, RYT 200 Yoga AllianceKurzy pro instruktory

13.09. - 23.02.2020Pá 17:00 - Ne 12:00

Chcete se stát učitelem jógy?
Naše vzdělávací centrum je akreditováno MŠMT  na kurzy “Instruktor jógy”. Kurzy jsou rekvalifikační, takže na základě osvědčení z našeho vzdělávacího střediska je možné získat živnostenský list na živnost “Instruktor jógy” Trenér 2. třídy (nepotřebujete absolvovat Trenér 3. třídy!).

Máte skvělou příležitost k rozšíření své kvalifikace. Jde o velmi intenzivní jógový kurz, který je určen nejen pro budoucí lektory jógy, ale i pro ty, kteří se chtějí o józe dozvědět víc. V našem týmu máme také fyzioterapeuty, kteří spojují jógu s fyzioterapií.

Kurz jógy probíhá v prostorách budovy FTVS UK (Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy) José Mártího 31, Praha 6. Připravujeme nové Jógové centrum v Hostivici, takže některé bloky mohou být i tam (autem je to 10minut od FTVS), vlakem ze stanice Veleslavín (u FTVS, zároveň metro Veleslavín) je to 2 stanice do Hostivice, zase cca 10min., pak jede do Hostivic několik Busů ze Zličína(konečná metra B), Hradčanské, Bílé hory, nemocnice Motol (konečná metra A).. jukněte na IDOS, do Hostivice jezdí 12 linek Městské hromadné dopravy Praha. Zatím jsme na Fakultě :).

Další informace

Studio:Yoga4Yogi (1)
Instruktoři:
Podmínky rezervace:Přihlášky na webu v rubrice >> přihlašování
Poznámka k ceně:12.000 Kč - 150h kurz/ 23.000 Kč - 200h kurz
12 
Zpět na vyhledávání

najdete na našich stránkách v rubrice >> TermínyPartneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám