Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Učitel jógyKurzy pro instruktory

29.09. - 18.02.2018

Staňte se výjimečným učitelem, ke kterému se lidé rádi vracejí.

Ať už s vedením lekcí chcete začít nebo již lektorujete, ať už je pro vás vedení jógových nadšenců jen koníčkem nebo byste se rádi lektorské činnosti věnovali profesionálně, v kurzu Učitel jógy jste vítáni.

V tomto 200hodinovém tréninku spolu projdeme principy, díky kterým budou vaše lekce inspirací a výjimečným zážitkem, podíváme se na jógovou filozofiia zdroje, ze kterých čerpat, abyste ji dokázali předávat srozumitelně a zábavně, ale především se budeme soustředit na praxi, abyste všechny nové znalosti mohli ihned aplikovat do svých vlastních lekcí.

Nedílnou součástí bude také anatomiefyziologieprvní pomoc a psychologie s dvěma skvělými lektory – Pavlem Jenerálem a Karlem Černým.

Po závěrečných zkouškách, které určitě zvládnete, budete-li v hodinách dávat pozor 🙂 obdržíte certifikát o absolvování tréninku (v českém a anglickém jazyce) a osvědčení, které opravňuje k vydání živnostenského listu.

Podmínkami pro vstup do kurzu jsou:
   maturitou ukončené SŠ vzdělání
   věk 18 let
   pravidelná praxe ásan

Více informací ZDE

Další informace

Studio:ZŠ Jana Masaryka
Instruktoři:
Poznámka k ceně:Cena kurzu 150 hodin: 21.900,- Kč (nebo 18.900,- Kč/osobu ve dvojici) 200 hodin: 24.900,- Kč (nebo 21.900,- Kč/osobu ve dvojici). Cena zahrnuje lekce, řádné zkoušky a veškerá skripta


Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám