Přihlášení

Přihlášení

Zapomněl/a jste heslo? Registrace nového uživatele
YogaPoint.cz

Kurz Instruktor jógy – Yoga Federation of EuropeKurzy pro instruktory

19.02. - 31.12.2024

Na všechno existuje správný okamžik – staňte se instruktorem jógy!

Akreditovaný kurz Instruktor jógy (Vzdělávací program Instruktor jógy) zahrnuje 200 hodin a trvá 4 měsíce. Vzdělávací program Instruktor jógy je rekvalifikační.

Info: yoga.yfe@gmail.com

Obsah kurzu Instruktor jógy

Kurz Instruktor jógy zahrnuje všeobecné předměty (obecná část) a úzce specializované předměty a přednášky o filozofii jógy, psychologii jógy, metodice výuky jógy, teorii jógy a praxi jógy. Program výuky pro instruktory jógy (učitele jógy) probíhá v souladu s mezinárodními standardy.

Komu je kurz určen?

1) začátečníkům (předchozí znalost není nutná, neboť se ve výukách začíná od základů)
2) začínajícím i zkušeným lektorům jógy (kteří se chtějí seznámit s původními tajemstvími jógy a zdokonalit své znalostí a dovedností)

Staňte se instruktorem jógy

Výuka jógy je zaměřena na seberealizaci a získání schopnosti uspět v dosahování pozoruhodných výsledků v nejrůznějších oblastech života, a to jak osobně, tak profesionálně. Budete provádět viditelné posuny v požadovaném směru s vedením nejzkušenějších mistrů jógy.

Kurz Instruktor jógy je akreditován příslušným ministerstvem. Po absolvování vzdělávacího programu student obdrží Certifikát o absolvování kurzu jógy 200 hodin. Kromě certifikátu v češtině, můžete získat certifikát v cizím jazyce.

Cena zahrnuje: školné (teoretická a praktická výuka), studijní materiály (video a textové materiály, literatura) a Osvědčení (certifikát).

Akademický přístup józe se opírá o původní spisy velkých autorit: Jóga sútra od Patanjdaliho, Upanišady, Hatha jóga Pradípiká, Gheranda Samhita, kteří pohlížejí na jógu jako na disciplínu vlastního rozvoje. Bereme v úvahu a rozvíjíme různorodost, a proto máme studenty různých ras, náboženství a stáří. Teorie jógy a praxe jógy se studují podrobně od samého počátku, takže předchozí znalosti nejsou nutné. Studenti se učí, jak dát obsah svému životu, jak ho obohatit. Učí se o konceptu Jivamukti, jak integrovat svobodu a osvobodit se od všech vázaností a přiblížit se konceptu: „Žij v lásce a čiň dobré skutky”.

Pro další informace nás, prosím, kontaktujte prostřednictvím e-mailu yoga.yfe@gmail.com nebo na telefonním čísle  608 212 949

 

Další informace

Instruktoři:
  • Yoga Federation of Europe
Poznámka k ceně:Účastník může získat slevu, pokud náklady zaplatí jednorázově. V tom případě školné stojí 27.450 Kč.

Pátek: 17:00 do 20:15
Sobota: 10:30 do 18:00
Neděle: 10:30 do 18:00Partneři
Yogapoint

Chcete se stát partnerem?

Napište nám